DOSPĚLÉ lekce - FUNATIC

 • INFO
 •    |   SPINNING
 • FUNATIC pro DOSPĚLÉ

   

  1. ROZVRH - jednorázové přihlášení, omluvy, náhrady, změny a aktuality

  2. DOSPĚLÉ LEKCE - jak na to, registrace, tipy a triky

  3. PŘEHLEDNÝ ROZVRH  - k tisku

  4. EXTERNÍ KURZY  

   

   

  1.ROZVRH - jednorázové přihlášení, omluvy, náhrady, změny, aktuality  

  ▶ JEDNORÁZOVÉ PŘIHLÁŠENÍ  - pokud je možnost se na lekci přihlásit jednorázově, tento odkaz Vám to umožňuje

  ▶ OMLUVY - pokud jste nemocní a nebo nemůžete je potřeba se včas omluvit (6hod předem), tím Vám vzniká nárok na NÁHRADU (tam kde jste přihlášeni je zelené políčko v rozvrhu)

  ▶ NÁHRADA pokud máte nárok na náhradu vyberte hodinu kde si ji chcete vybrat. Náhrada vzniká pouze na zakoupeném Kurzu nebo náhradu z PERMANENTKY ( libovolný výběr lekcí z předem zakoupeného počtu)

  ▶ ZMĚNY/AKTUALITY  - pokud dojde ke změně učitele, změně času nebo lekce není z jiných důvodů - vše najdete také na jednom místě v rozvrhu 

  ▶ CENY - každá lekce má svoji cenu - možno zakoupit permanentní vstupenku

   


   2.DOSPĚLÉ LEKCE - jak na to, registrace, tipy a triky

  CVIČENÍ, LEKCE a WORKSHOPY PRO DOSPĚLÉ 

  Lekce pro dospělé budou probíhat vždy v souladu s aktuálními platnými opatřeními. Na lekce pro dospělé se registrujte v systému funatic.webooker.eu BEZ REGISTRACE NENÍ ÚČAST NA LEKCI MOŽNÁ - je to kvůli dodržení kapacitních a mimořádných opatření (kapacita, kontakty, atd.....)

   

  POKUD JIŽ MÁTE REGISTRACI - můžete rovnou rezervovat z naší nabídky 

  1. své místo na vybrané lekci - z nabídky rozvrhu - formou NÁHRAD ze zakoupené PERMANENTKY (nákup permanentky zatím pouze na recepci klubu), nebo NÁHRADA z jakékoliv omluvené lekce

  2. své místo na na vybrané lekci - z nabídky rozvrhu - formou JEDNORÁZOVÉHO VSTUPU (pokud je to u dané lekce povoleno)  

    

  NEVÍTE SI RADY S PŘIHLÁŠENÍM? NEVADÍ!!  Návod, jak se přihlásit najdete zde  

  🍀 TIP Nejdřív musíte mít vytvořenou registraci (zákonný zástupce) a pak si pod svým účtem vytvořit studenta (toho koho, které chcete přihlásit do kurzu - např. sebe nebo dítě) a pak už to půjde samo

   

  PROČ REGISTRACE a rezervace?

  Zajistíte si tím Vaši informovanost v případě změn, či zrušení lekce z důvodu nemoci, máte prostě jistotu, že se lekce koná a vy nepřijdete zkrátka:-)

  Pokud chcete přijít bez rezervace a registrace, je to možné, nahlásíte se po příchodu na recepci klubu, ale my v tomto případě nazaručujeme, že se lekce bude konat. Na recepci společně vytvoříme registraci.

   

  CHCETE K NÁM JÍT POPRVÉ A NEVÍTE SI VŮBEC RADY? 

  NEVADÍ přijďte rádi Vám na recepci pomůžeme a poradíme s výběrem lekcí, případně s první registrací a nebo nám prostě zavolejte. Žádný učený z nebe nespadl:-)

  Neřešte, která hodina je pro začátečníky nebo pokročilé. Máme skvělé instruktory a Ti Vám vždy pomohou jakoukoli lekci zvládnout. Pokud opravdu chcete začít cvičit, nečekejte na pondělí, začátek měsíce, nový rok - pojdťe do toho HNED! Cvičíme vždy dle aktuálního rozvrhu a téměř každý den. 

  Je třeba hodiny vyzkoušet a zjistit co vám nejlépe vyhovuje. Každý si musí najít svůj styl cvičení, který mu bude vyhovovat, ale někdy to napoprvé nepoznáte. 

   

  Čekají vás různé styly cvičení - SPINNING, SPINBODY, AEROBIC, BŘIŠNÍ PEKÁČ, FIT Ladies Box, FIT ladies HIT, TRI BODY a jiné...  A všechny najdete v rozvrhu a můžete se na ně objednat. Z naší pestré nabídky si vybere každý, naším motivací je osobní přístup a rodinná atmosféra a mottem "Jsme Funatic a jsme tu pro Vás".  Byli bychom rádi, kdyby jste skončili svojí lekci a řekli si "Jsem Funatic a je mi dobře" :-)

   

   

  3. PŘEHLEDNÝ ROZVRH 

  Přehledně všechny lekce pro děti i dospělé  - pouze k tisku 

   

   4. EXTERNÍ KURZY  

  Některé lekce z přehldného rozvrhu jsou vedeny formou externího kurzu - tzn., lektor si sám vede kompletní agendu objednávání a způsob placení za kurz. Zde musíte kontaktovat jednotlivého externího lektora a domluvit si s ním rezervaci a ostatní. Na tyto lekce nemůžete uplatnit náhrady z permanentky pro dospělé cvičení a nelze se na ně objednat v našem ROZVRHU. Kontakty na jednotlivé lektory jsou v našich KONTAKTECH

   

   

   

   ((P.S. Víte proč FUNATIC? Protože u nás prostě FUNÍME:-)))

   

   


  Navštivte naši stránku na Facebooku!
  Navštivte náš videokanál na Youtube!

  Funatic