DOSPĚLÉ lekce - FUNATIC

 Rezervujte zde!   

nutnost objednání na dospělé lekce - PROČ?

Zajistíte si tím Vaši informovanost v případě změn, či zrušení lekce z důvodu nemoci, máte prostě jistotu, že se lekce koná a vy nepřijdete zkrátka:-)  - více zde 

 

ROZVRH LEKCÍ PRO DOSPĚLÉ A DĚTSKÝCH KURZŮ K TISKU ZDE  

 

Ceník služeb od 1.3.2019 

 

CVIČENÍ A LEKCE PRO DOSPĚLÉ 

 -  neřešte, která hodina je pro začátečníky, u nás lekce nerozdělujeme na začátečníky, středně pokročilé, pokročilé, či supersporťáky:-).

Od toho je instruktor, aby vám pomohl jakoukoli lekci zvládnout. Pokud opravdu chcete začít cvičit, nečekejte na pondělí, začátek měsíce, nový rok - pojdťe do toho HNED! Kromě soboty u nás cvičíme každý den. 

Je třeba hodiny vyzkoušet a zjistit co vám nejlépe vyhovuje. Každý si musí najít svůj styl cvičení, který mu bude vyhovovat, ale někdy to napoprvé nepoznáte. I mezi našimi instruktory najdete takové, kteří šli na SPINNING lekci 2x a řekli již nikdy více, no a nakonec mají SPINNING certifikát.  

 

Čekají vás různé styly cvičení - SPINNING, SPINBODY, AEROBIC, BŘIŠNÍ PEKÁČ a jiné...  A všechny najdete v rozvrhu a můžete se na ně objednat.

 

Z naší pestré nabídky si vybere každý, naším motivací je osobní přístup a rodinná atmosféra a mottem "Jsme Funatic a jsme tu pro Vás".  Byli bychom rádi, kdyby jste skončili svojí lekci a řekl jsem Funatic a je mi dobře:-)

 

Pokud potřebujete poradit například s výběrem lekce - volejte Xenii 605 242 628.

 

JSME FUNATIC A JSME TU PRO VÁS

 

P.S. Víte proč FUNATIC? Protože u nás prostě FUNÍME:-)

 

 


 


Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic