DOSPĚLÉ lekce - FUNATIC

 • INFO
 •    |   SPINNING
 •  

  !! ROZVRH - jednorázové přihlášení, omluvy, náhrady, změny, aktuality  ZDE !! 

   

  ➡ V odkazu ROZVRH naleznete: 

   

  ▶ JEDNORÁZOVÉ PŘIHLÁŠENÍ  - pokud je možnost se na lekci přihlásit jednorázově, tento odkaz Vám to umožňuje

  ▶ OMLUVY - pokud jste nemocní a nebo nemůžete je potřeba se včas omluvit (6hod předem), tím Vám vzniká nárok na NÁHRADU (tam kde jste přihlášeni je zelené políčko v rozvrhu)

  ▶ NÁHRADA pokud máte nárok na náhradu vyberte hodinu kde si chcete vybrat předem omluvenou lekci, nebo náhradu z PERMANENTKY ( libovolný výběr lekcí z předem zakoupeného počtu)

  ▶ ZMĚNY/AKTUALITY  - pokud dojde ke změně učitele, změně času, lekce není z jiných důvodů - vše najdete také na jednom místě v rozvrhu 

  ▶ CENY - každá lekce má svoji cenu - možno zakoupit permanentní vstupenku

   

  ________________________________________________________

   

   

  CVIČENÍ, LEKCE a WORKSHOPY PRO DOSPĚLÉ 

  Lekce pro dospělé budou probíhat vždy v souladu s aktuálními platnými opatřeními. Na lekce pro dospělé se registrujte v systému funatic.webooker.eu BEZ REGISTRACE NENÍ ÚČAST NA LEKCI MOŽNÁ - je to kvůli dodržení mimořádných opatření (kapacita, kontakty, atd.....)

   

  POKUD JIŽ MÁTE REGISTRACI - můžete rovnou rezervovat z naší nabídky 

  1. své místo na vybrané lekci - z nabídky rozvrhu - formou NÁHRAD ze zakoupené PERMANENTKY (nákup permanentky zatím pouze na recepci klubu), nebo NÁHRADA z jakékoliv omluvené lekce

  2. své místo na na vybrané lekci - z nabídky rozvrhu - formou JEDNORÁZOVÉHO VSTUPU (pokud je to u dané lekce povoleno)  

   

   

  NEVÍTE SI RADY S PŘIHLÁŠENÍM? NEVADÍ!!  Návod, jak se přihlásit najdete zde  

  🍀 TIP !! 🍀 - Nejdřív musíte mít vytvořenou registraci (zákonný zástupce) a pak si pod svým účtem vytvořit studenta (toho koho, které chcete přihlásit do kurzu - např. sebe nebo dítě) a pak už to půjde samo🍀 

   

  STÁLÝ ROZVRH : přehledně všechny lekce pro děti i dospělé  - pouze k tisku

   

    

   

  _______________________________________________________________________________

   

  Tipy a triky - něco navíc... 

   

   

  PROČ REGISTRACE a rezervace?

  Zajistíte si tím Vaši informovanost v případě změn, či zrušení lekce z důvodu nemoci, máte prostě jistotu, že se lekce koná a vy nepřijdete zkrátka:-)

  Pokud chcete přijít bez rezervace a registrace, je to možné, nahlásíte se po příchodu na recepci klubu, ale my v tomto případě nazaručujeme, že se lekce bude konat. Na recepci společně vytvoříme registraci.

   

  OMLUVY z hodin 

  pokud dojde k včasné omluvě (6hodin před začátkem) o svoji zaplacenou lekci nepřijdte a můžete si ji formou náhrady vybrat z naší další nabídky v rámci semestru.

   

  CHCETE K NÁM JÍT POPRVÉ A NEVÍTE SI VŮBEC RADY? 

  NEVADÍ přijďte rádi Vám na recepci pomůžeme a poradíme s výběrem lekcí, případně s první registrací a nebo nám prostě zavolejte. Žádný učený z nebe nespadl:-)

  Neřešte, která hodina je pro začátečníky, u nás lekce nerozdělujeme na začátečníky, středně pokročilé, pokročilé, či supersporťáky:-).

  Od toho je instruktor, aby vám pomohl jakoukoli lekci zvládnout. Pokud opravdu chcete začít cvičit, nečekejte na pondělí, začátek měsíce, nový rok - pojdťe do toho HNED! Cvičíme vždy dle aktuálního rozvrhu a téměř každý den. 

  Je třeba hodiny vyzkoušet a zjistit co vám nejlépe vyhovuje. Každý si musí najít svůj styl cvičení, který mu bude vyhovovat, ale někdy to napoprvé nepoznáte. I mezi našimi instruktory najdete takové, kteří šli na SPINNING  lekci 2x a řekli již nikdy více, no a nakonec mají SPINNING certifikát.  

   

  Čekají vás různé styly cvičení - SPINNING, SPINBODY, AEROBIC, BŘIŠNÍ PEKÁČ, FIT Ladies Box, FIT ladies HIT, TRI BODY a jiné...  A všechny najdete v rozvrhu a můžete se na ně objednat.

    

  Z naší pestré nabídky si vybere každý, naším motivací je osobní přístup a rodinná atmosféra a mottem "Jsme Funatic a jsme tu pro Vás".  Byli bychom rádi, kdyby jste skončili svojí lekci a řekli "jsem Funatic a je mi dobře" :-)

   

   

   ((P.S. Víte proč FUNATIC? Protože u nás prostě FUNÍME:-)))

   

   


  Navštivte naši stránku na Facebooku!
  Navštivte náš videokanál na Youtube!

  Funatic