DOSPĚLÉ lekce - FUNATIC

 • INFO
 •    |   SPINNING
 • AKTUÁLNĚ:

  PO DOBU NOUZOVÉHO STAVU A MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍ JE FUNATIC CLUB PRO VEŘEJNOST BOHUŽEL UZAVŘEN A LEKCE PRO DOSPĚLÉ SE NEKONAJÍ. CHCETE-LI S NÁM PŘESTO CVIČIT MŮŽETE!!!

  URČITĚ SI VYBERETE V NAŠICH ON-LINE KURZECH PRO DOSPĚLÉ

   

   

  _______________________________________________________________________

   

  Jak je to u nás mimo nouzový stav?:-) 

   

  CVIČENÍ A LEKCE a WORKSHOPY PRO DOSPĚLÉ 

   

  POKUD JIŽ MÁTE REGISTRACI - zde si můžete rovnou rezervovat z naší nabídky 

  Rezervujte zde! 

   

  1. své místo na oblíbeném kurzu - formou registrace na vybraný kurz z nabídky KURZŮ  

  2. své místo na vybrané lekci - z nabídky rozvrhu - formou NÁHRAD ze zakoupené PERMANENTKY (nákup permanentky zatím pouze na recepci klubu)

  3. své místo na na vybrané lekci - z nabídky rozvrhu - formou JEDNORÁZOVÉHO VSTUPU (pokud je to u dané lekce povoleno) 

   Rezervujte zde!    

   

  PROČ REGISTRACE a rezervace?

  Zajistíte si tím Vaši informovanost v případě změn, či zrušení lekce z důvodu nemoci, máte prostě jistotu, že se lekce koná a vy nepřijdete zkrátka:-)

  Pokud chcete přijít bez rezervace a registrace, je to možné, nahlásíte se po příchodu na recepci klubu, ale my v tomto případě nazaručujeme, že se lekce bude konat.

   

  OMLUVY z hodin - pokud dojde k včasné omluvě (6hodin před začátkem) o svoji zaplacenou lekci nepřijdte a můžete si ji formou náhrady vybrat z naší další nabídky v rámci semestru.

   

  NEVÍTE SI RADY S PŘIHLÁŠENÍM? NEVADÍ!!   Návod, jak se přihlásit na kurzy pro děti i dospělé najdete zde

   

  CHCETE K NÁM JÍT POPRVÉ A NEVÍTE SI VŮBEC RADY? NEVADÍ - přijďte rádi Vám na recepci pomůžeme a poradíme s výběrem lekcí, případně s první registrací a nebo nám prostě zavolejte. Žádný učený z nebe nespadl:-)

   

   

   -  neřešte, která hodina je pro začátečníky, u nás lekce nerozdělujeme na začátečníky, středně pokročilé, pokročilé, či supersporťáky:-).

  Od toho je instruktor, aby vám pomohl jakoukoli lekci zvládnout. Pokud opravdu chcete začít cvičit, nečekejte na pondělí, začátek měsíce, nový rok - pojdťe do toho HNED! Cvičíme vždy dle aktuálního rozvrhu a téměř každý den

  Je třeba hodiny vyzkoušet a zjistit co vám nejlépe vyhovuje. Každý si musí najít svůj styl cvičení, který mu bude vyhovovat, ale někdy to napoprvé nepoznáte. I mezi našimi instruktory najdete takové, kteří šli na SPINNING  lekci 2x a řekli již nikdy více, no a nakonec mají SPINNING certifikát.  

   

  Čekají vás různé styly cvičení - SPINNING, SPINBODY, AEROBIC, BŘIŠNÍ PEKÁČ, FIT Ladies Box, FIT ladies HIT, TRI BODY a jiné...  A všechny najdete v rozvrhu a můžete se na ně objednat.

   

  Z naší pestré nabídky si vybere každý, naším motivací je osobní přístup a rodinná atmosféra a mottem "Jsme Funatic a jsme tu pro Vás".  Byli bychom rádi, kdyby jste skončili svojí lekci a řekli "jsem Funatic a je mi dobře" :-)

   

  Pokud potřebujete poradit například s výběrem lekce - volejte Xenii 605 242 628.

   

   

   ((P.S. Víte proč FUNATIC? Protože u nás prostě FUNÍME:-)))

   

   


   


  Navšťivte naší stránku na Facebooku!
  Navšťivte naš videokanál na Youtube!

  Funatic