DĚTSKÉ cvičení s Funaticem

  • INFO
  •    |   Cvičení
  •    |   Instruktoři
  •    |   Další služby
  •    |   Ceník
  •    |   Rezervace
  •    |   Akce
  •    |   Galerie úspěchů sportovního klubu Funatic
  • Galerie úspěchů sportovního klubu Funatic

    Školní rok 2017-2018


    Finále Mia festival O pohár Olomouc 9.6.2018

     

    Kategorie Hobby O pohár Originální dynamic od 10.50 let do 13 let
    2. místo choreografie QUEEN AND PRINCESS

    Kategorie Profi O pohár Gymnastika Od 12 let do 15 let 
    1. místo choreografie HRA O PŘEŽITÍ 

    Kategorie Profi O pohár Majorettes od 10 let do 16 let 
    2. místo choreografie TOMORROWLAND


    Finále Mia festival Praha 1 3.6.2018


    Kategorie Profi Groups Hromadná od 9 let do 11.99 let
    1. místo choreografie LETEM SVĚTEM


    Finále Mia festival Praha 1 2.6.2018


    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 9 let do 10.99 let
    4. místo choreografie DANCERS 


    Finále Mia festival Praha 1 26.5.2018

     

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 8 let do 10.99 let
    3. místo choreografie V PEŘINĚ

    Kategorie Profi Groups Originální dynamic od 8 let do 12.99 let
    1. místo choreografie SPREJER FRAJER

    Kategorie Hobby Small Groups Originální dynamic od 5 let do 7.99 let
    3. místo choreografie HVĚZDIČKY


    Semifinále Mia festival Opole - Polsko 19.5.2018


    Kategorie Hobby O pohár Originální dynamic od 11 let do 12 let
    1. místo choreografie QUEEN AND PRINCESS

    Kategorie Profi O pohár Originální dynamic Od 12 let do 16 let 
    1. místo choreografie HRA O PŘEŽITÍ (gymnastika) 

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 8 let do 11 let
    2. místo choreografie V PEŘINĚ

    Kategorie Profi Groups Originální dynamic od 12 let do 14 let
    1. místo choreografie SPREJER FRAJER

    Kategorie Profi Small Groups Majorettes od 7 let do 10 let
    1. místo choreografie DANCERS (groups)

    Kategorie Profi Groups Hromadná od 9 let do 12 let
    1. místo choreografie LETEM SVĚTEM

    Kategorie Profi O pohár Majorettes od 12 let do 13 let 
    1. místo choreografie TOMORROWLAND


    Semifinále Mia festival Praha 11 13.5.2018


    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 9 let do 11 let
    2. místo choreografie V PEŘINĚ

    Semifinále Mia festival Říčany u Prahy 12.5.2018


    Kategorie Hobby O pohár Originální dynamic od 9 let do 12 let
    2. místo choreografie QUEEN AND PRINCESS

    Kategorie Profi O pohár Gymnastika Od 10 let do 13 let 
    1. místo choreografie HRA O PŘEŽITÍ 

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 8 let do 10 let
    3. místo choreografie V PEŘINĚ

    Kategorie Profi Groups Originální dynamic od 10 let do 13 let
    1. místo choreografie SPREJER FRAJER

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 9 let do 10 let
    1. místo choreografie DANCERS

    Kategorie Profi Groups Hromadná od 8 let do 10 let
    1. místo choreografie LETEM SVĚTEM

    Kategorie Profi O pohár Majorettes od 13 let do 15 let 
    3. místo choreografie TOMORROWLAND


    Semifinále Mia festival České Budějovice 8.5.2018


    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 11 let do 13 let
    2. místo choreografie V PEŘINĚ

    Kategorie Profi O pohár Majorettes od 13 let do 16 let 
    1. místo choreografie TOMORROWLAND


    Semifinále Mia festival Mladá Boleslav 5.5.2018


    Kategorie Hobby O pohár Originální dynamic od 10 let do 12 let
    1. místo choreografie QUEEN AND PRINCESS

    Kategorie Profi O pohár Gymnastika Od 9 let do 12 let 
    1. místo choreografie HRA O PŘEŽITÍ 

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 9 let do 11 let
    3. místo choreografie V PEŘINĚ

    Kategorie Profi Groups Originální dynamic od 11 let do 13 let
    1. místo choreografie SPREJER FRAJER

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 8 let do 10 let
    1. místo choreografie DANCERS

    Kategorie Profi Groups Hromadná od 10 let do 12 let
    1. místo choreografie LETEM SVĚTEM

    Semifinále Mia festival Brandýs nad Labem 8.4.2018


    Kategorie Hobby O pohár Originální dynamic od 10 let do 12 let
    1. místo choreografie QUEEN AND PRINCESS

    Kategorie Profi O pohár Gymnastika Od 10 let do 15 let 
    1. místo choreografie HRA O PŘEŽITÍ 

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 9 let do 10 let
    2. místo choreografie V PEŘINĚ

    Kategorie Profi Small Groups Originální dynamic od 10 let do 15 let
    1. místo choreografie SPREJER FRAJER

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 8 let do 10 let
    1. místo choreografie DANCERS

    Kategorie Profi Small Groups Majorettes od 11 let do 15 let 
    4. místo choreografie TOMORROWLAND

    Kategorie Profi Groups Hromadná od 3 let do 30 let
    1. místo choreografie LETEM SVĚTEM

    Kategorie Hobby Small Groups Originální dynamic od 6 let do 8.99 let
    2. místo choreografie HVĚZDIČKY


    Vánoční MIA LEAGUE Drážďany 10.12.2017

     

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 6 let do 10.99 let
    1. místo choreografie V PEŘINĚ

    Kategorie Profi Small Groups Originální dynamic od 11 let do 19 let
    1. místo choreografie SPREJER FRAJER

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 6 let do 10.99 let
    1. místo choreografie DANCERS

    Kategorie Profi Small Groups Majorettes od 9 let do 12 let 
    1. místo choreografie TOMORROWLAND

    Kategorie Profi Groups Hromadná od 8 let do 12 let
    1. místo choreografie LETEM SVĚTEM


    Vánoční MIA Praha 11 9.12.2017


    Kategorie Hobby O pohár od 8 let do 13 let
    1. místo choreografie QUEEN AND PRINCESS

    Kategorie Profi O pohár Originální dynamic Od 8 let do 12 let 
    1. místo choreografie HRA O PŘEŽITÍ (gymnastika)

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 9 let do 12 let
    1. místo choreografie V PEŘINĚ

    Kategorie Profi Groups Originální dynamic od 11 let do 15 let
    2. místo choreografie SPREJER FRAJER

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 8 let do 10.99 let
    1. místo choreografie DANCERS

    Kategorie Profi Small Groups Majorettes od 9 let do 12 let 
    1. místo choreografie TOMORROWLAND

    Kategorie Hobby Groups Dance show od 6 let do 16 let
    2. místo choreografie LETEM SVĚTEM

    Dance of Live Cvikov 2.12.2017


    Kategorie Hromadná 
    2. místo choreografie LETEM SVĚTEM

    Kategorie Děti Duo
    1. místo choreografie HRA O PŘEŽITÍ

    Kategorie Děti Dynamik
    2. místo choreografie SPREJER FRAJER

    MIA LEAGUE Brandýs nad Labem 26.11.2017


    Kategorie Profi Groups Hromadná od 3 let do 99 let
    1. místo choreografie LETEM SVĚTEM

    Kategorie Hobby Small Groups Originální dynamic od 3 let do 99 let
    2. místo choreografie HVĚZDIČKY

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 3 let do 99 let
    1. místo choreografie V PEŘINĚ

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 3 let do 99 let
    2. místo choreografie DANCERS

    Kategorie Profi Small Groups Majorettes od 3 let do 99 let 
    3. místo choreografie TOMORROWLAND

    Kategorie Profi Groups Originální dynamic od 3 let do 99 let
    2. místo choreografie SPREJER FRAJER

    Kategorie Profi O pohár Originální dynamic - Od 3 let Do 99 let 
    1. místo choreografie HRA O PŘEŽITÍ (gymnastika)

    MIA LEAGUE Říčany u Prahy 11.11.2017


    Kategorie Profi Groups Originální dynamic od 3.00 do 99.00 let

    1. místo choreografie SPREJER FRAJER 


    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 8.00 do 14.99 let

    3. místo choreografie V PEŘINĚ


    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 3.00 do 99.00 let

    2. místo choreografie DANCERS


    Kategorie Profi Small Groups Majorettes od 3.00 do 99.00 let

    1. místo choreografie TOMORROWLAND


    Kategorie Profi O pohár Originální dynamic - gymnastika od 3.00 do 99.00 let

    1. místo choreografie HRA O PŘEŽITÍ

     



    SEZNAM DĚTÍ PODLE ZÁVODNÍCH SESTAV - aktualizace k 13.11.2017

     

     

    DANCERS  - Nováková Veronika, Putnová Tereza, Vendlová Veronika, Kropáčková Simona, Haburová Natálie, Vrbová Adéla, Soukupová Michaela, Fialová Nela, Kučerová Natálie, Mifková Zuzana, Hrůšová Barbora, Šitnerová Sára, Kosmelová Kristýna, Popelková Anna

     

    TOMORROWLAND - Vendlová Veronika, Kropáčková Simona, Haburová Natálie, Vrbová Adéla, Mifková Zuzana, Popelková Anna

     

    SPREJER FRAJER - Brablecová Sofie, Brázdová Michaela, Haburová Natálie, Lejčková Eliška, Macurová Kristýna, Mifková Zuzana, Neuheisl Timothy, Čechová Kristýna

     

    V PEŘINĚ -  Brázdová Michaela, Lejčková Eliška,  Macurová Kristýna,  Neuheisl Timothy, Čechová Kristýna, Kříčková Aneta, Kostková Nikola, Maťašová Nikola, Nová Nicol, Štípková Gabriela, Janečková Lucie

     

    HVĚZDIČKY - Doležalová Natálie, Mizerová Viktorie, Boháčová Linda, Kubik Freja, Řehánková Denisa, Flemrová Jana, Klusová Viktorie

     

    HROMADNÁ -  Nováková Veronika, Putnová Tereza, Vendlová Veronika, Kropáčková Simona, Haburová Natálie, Vrbová Adéla, Soukupová Michaela, Fialová Nela, Kučerová Natálie, Mifková Zuzana, Hrůšová Barbora, Šitnerová Sára, Kosmelová Kristýna, Popelková Anna, Brázdová Michaela, Lejčková Eliška,  Macurová Kristýna,  Neuheisl Timothy, Čechová Kristýna, Kříčková Aneta, Kostková Nikola, Maťašová Nikola, Nová Nicol, Štípková Gabriela, Brablecová Sofie, Doležalová Natálie, Mizerová Viktorie, Boháčová Linda, Kubik Freja, Řehánková Denisa, Flemrová Jana, Klusová Viktorie, Janečková Lucie


    HRA O PŘEŽITÍ -  Brablecová Sofie, Haburová Natálie

     

    QUEEN AND PRINCESS - Macurová Kristýna, Lejčková Eliška

     



    Školní rok 2016-2017

    rozpis závodních týmů níže pod úspěchy

     

    MIA LEAGUE 2017

     

    Kategorie Profi Gymnastika - choreografie ZOMBIES

     

    Kategorie Hobby Originální dynamic - choreografie KUCHAŘI

     

    Kategorie Hobby Majorettes - choreografie AFRODITA

     

    FINÁLE MIA FESTIVAL O POHÁR Olomouc 10.6.2017 

     

    Kategorie Profi O pohár Originální dynamic od 8.00 do 10.00 let

    1. místo choreografie BANG BANG

     

    FINÁLE MIA FESTIVAL Praha 1 4.6.2017 


    Kategorie Profi Small Groups Aerobic od 10.00 do 12.99 let

    3. místo choreografie HAPPY NUMBERS


    FINÁLE MIA FESTIVAL Praha 1 3.6.2017 

     

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 9.00 do 10.99 let

    1. místo choreografie AFRODITA

     

     

    FINÁLE MIA FESTIVAL Praha 1 27.5.2017 


    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 4.00 do 6.99 let

    5. místo choreografie BERUŠKY


    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 9.00 do 10.99 let

    5. místo choreografie KUCHAŘI


    Kategorie Hobby Groups Hromadná od 8.00 do 10.99 let

    1 .místo choreografie MY JSME FUNATIC

     

    FINÁLE MIA FESTIVAL Praha 1 26.5.2017 


    Kategorie Profi Small Groups Gymnastika od 9.00 do 12.99 let

    1. místo choreografie ZOMBIES

     

    SEMIFINÁLE MIA FESTIVAL Praha 11 14.5.2017 

     

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 7,00 do 9,99 let

    2. místo choreografie AFRODITA 

     

    Kategorie Profi Groups Dance show - Aerobic od 11,00 do 14,99 let

    1. místo choreografie HAPPY NUMBERS  

     

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 9,00 do 12,99 let
    2. místo choreografie KUCHAŘI

     

    Čelákovická Duběnka 6.5.2017

     

    Kategorie D1

    6. místo choreografie BERUŠKY 

     

    SEMIFINÁLE MIA FESTIVAL Mladá Boleslav 1.5.2017


    Kategorie Hobby Groups Hromadná od 3,00 do 99,99 let
    1. místo choreografie MY JSME FUNATIC

    Kategorie Profi Groups Aerobic od 10,00 do 15,00 let

    1. místo choreografie HAPPY NUMBERS 

     

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 3,00 do 5,99 let

    3. místo choreografie BERUŠKY


    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 9,00 do 11,99 let
    1. místo choreografie KUCHAŘI

    Kategorie Profi O pohár Originální dynamic od 9,00 do 12,00 let
    1. místo choreografie PINK TORNÁDO

    Kategorie Profi O pohár aerobic od 6,00 do 9,99 let

    2. místo choreografie BANG BANG

     

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 6,00 do 9,99 let
    2. místo choreografie AFRODITA

    Kategorie Profi Small Groups Originální slow - gymnastika od 10,00 do 18,00 let
    1. místo choreografie ZOMBIES

     

    SEMIFINÁLE MIA FESTIVAL Drážďany - Německo 30.4.2017


    Kategorie Profi Groups Aerobic od 9,00 do 11,99 let

    1. místo choreografie HAPPY NUMBERS 

     

    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 9,00 do 11,99 let
    2. místo choreografie KUCHAŘI

    Kategorie Profi Small Groups Gymnastika od 9,00 do 11,99 let
    1. místo choreografie Zombies

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 8,00 do 10,99 let
    1. místo choreografie AFRODITA

      

    SEMIFINÁLE MIA FESTIVAL Brandýs nad Labem 9.4.2017


    Kategorie Hobby Groups Aerobic od 3,00 do 5,99 let

    1. místo choreografie BERUŠKY


    Kategorie Profi O pohár Aerobic od 9,00 do 14,99 let

    2. místo choreografie BANG BANG


    Kategorie Profi Groups Aerobic od 10,00 do 14,99 let

    1. místo choreografie HAPPY NUMBERS


    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 6,00 do 9,99 let
    1. místo choreografie KUCHAŘI

    Kategorie Profi Small Groups Originální dynamic - gymnastika od 10,00 do 14,99 let
    1. místo choreografie Zombies

    Kategorie Profi O pohár Originální dynamic od 7,00 do 9,99 let
    1. místo choreografie PINK TORNÁDO

    Kategorie Hobby Small groups Street dance od 6,00 do 9,99 let
    1. místo choreografie ŤINK ŤONK

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 9,00 do 12,99 let
    1. místo choreografie AFRODITA

    Kategorie Hobby Groups Hromadná od 3,00 do 99,99 let
    1. místo choreografie MY JSME FUNATIC

     

    Závody Děti v akci Praha  1.4.2017

     

    Kategorie ATS pokročilý 10-12 let

    1. místo choreografie HAPPY NUMBERS

     

    Kategorie taneční hříčky - amatér pokročilý 10-12 let

    2. místo choreografie KUCHAŘI

     

     

    Závody Slánské tančení Slaný  18.3.2017

     

    Kategorie Junior I. SHOW DANCE

    3. místo choreografie KUCHAŘI

     

    Kategorie Junior I. VOLNÝ STYL

    1. místo choreografie AFRODITA

    2. místo choreografie HAPPY NUMBERS


    Závody ve Skalici u České Lípy  10.12.2016

     

    Kategorie Hromadná

    2. místo choreografie MY JSME FUNATIC

     

    Kategorie Děti DYNAMIC

    1. místo choreografie HAPPY NUMBERS


    Kategorie Baby

    1. místo choreografie BERUŠKY


    Kategorie Děti SHOW DANCE

    3. místo choreografie KUCHAŘI

    4. místo choreografie UKLÍZEČKY


    Kategorie Děti MAŽORETKY A POMPOM

    2.místo choreografie SUNNY


    Kategorie O pohár miniděti 

    4. místo choreografie LUCKY SONG


    Kategorie O pohár děti duo

    1. místo choreografie ZLOMENÉ SRDCE

    3. místo choreografie BANG BANG


    Kategorie O pohár děti trio

    2. místo choreografie BLACK AND WHITE

    3. místo choreografie ZUNAMI

    4. místo choreografie VE FITKU

    5. místo choreografie A LA MENDEZ

     

     

    MIA LEAGUE Brandýs nad Labem 27.11.2016


    Kategorie Hobby Groups Aerobic od 3,00 do 5,99 let

    1. místo choreografie BERUŠKY


    Kategorie O pohár aerobic od 6,00 do 9,99 let

    1. místo choreografie BANG BANG

    2. místo choreografie LUCKY SONG


    Kategorie Hobby Groups Aerobic od 10,00 do 14,99 let

    1. místo choreografie HAPPY NUMBERS


    Kategorie Hobby Groups Originální dynamic od 7,00 do 11,99 let
    1. místo choreografie KUCHAŘI

    Kategorie Hobby Small Groups Originální dynamic od 8,00 do 13,99 let
    1. místo choreografie UKLÍZEČKY

    Kategorie O pohár aerobic Originální dynamic od 7,00 do 11,99 let
    1. místo choreografie PINK TORNÁDO
    2. místo choreografie DANCE KILLER
    3. místo choreografie BLACK AND WHITE

    Kategorie O pohár Originální slow od 10,00 do 14,99 let
    1. místo choreografie ZLOMENÉ SRDCE

    Kategorie O pohár Street dance od 10,00 do 14,99 let
    1. místo choreografie HOLKY Z ULICE

    Kategorie Hobby Groups Majorettes od 6,00 do 9,99 let
    2. místo choreografie SUNNY

    Kategorie Hobby O pohár Majorettes od 7,00 do 8,99 let
    2. místo choreografie A LA MENDEZ

    Kategorie Hobby O pohár Majorettes od 9,00 do 11,99 let
    3. místo choreografie ZUNAMI
    4. místo choreografie VE FITKU

    Kategorie Hobby Groups Hromadná od 3,00 do 99,99 let
    1. místo choreografie MY JSME FUNATIC



     

    SEZNAM DĚTÍ PODLE ZÁVODNÍCH SESTAV - aktualizace k 12.12.2016

    UKLÍZEČKY - Brablecová Sofie, Haburová Natálie, Lejčková Eliška, Macurová Kristýna

    DANCE KILLER - Kříž Jakub

    HOLKY Z ULICE - Burešová Kateřina, Neprašová

    A LA MENDEZ - Do Ngoc Minh Thu, Fialová Nela, Kučerová Natálie

    LUCKY SONG - Rothová Linda

    PINK TORNÁDO - Sladká Klára

    ZUNAMI - Brázdová Michaela, Haburová Natálie, Mifková Zuzana

    ZLOMENÉ SRDCE - Haburová Natálie, Mifková Zuzana

    VE FITKU - Kropáčková Simona, Vendlová Veronika, Vrbová Adéla

    BLACKS AND WHITE- Macurová Kristýny, Sladká Klára, Neuheisl Timothy

    BANG BANG - Brablecová Sofie, Lejčková Eliška

    SUNNY - Nováková Veronika, Putnová Tereza, Vendlová Veronika, Kropáčková Simona, Haburová Natálie, Vrbová Adéla, Brázdová Michaela, Do Ngoc Minh Thu, Fialová Nela, Kučerová Natálie, Mifková Zuzana

    HAPPY NUMBERS - Brablecová Sofie, Brázdová Michaela, Haburová Natálie, Lejčková Eliška, Macurová Kristýna, Mifková Zuzana, Neuheisl Timothy, Sladká Klára

    KUCHAŘI - Brablecová Sofie, Brázdová Michaela, Lejčková Eliška, Sladká Klára, Macurová Kristýna, Rothová Linda, Neuheisl Timothy, Čechová Kristýna, Kříž Jakub, Kříčková Aneta, Klementová Laura

    BERUŠKY - Doležalová Natálie, Holanová Kateřina, Jarolímková Ema, Klokočníková Vanda, Klusová Viktorie, Koláčková Vendula, Krejzová Denisa, Majerová Kristýna, Meinerová Michaela, Mizerová Viktoria, Nová Nicol, Nývltová Natálie, Procházková Lucie, Procházková Stela, Štípková Gabriela, Veselá Denisa, Veselá Klára, Živná Kristýna

    MY JSME FUNATIC - Brablecová Sofie, Brázdová Michaela, Haburová Natálie, Lejčková Eliška, Macurová Kristýna, Mifková Zuzana, Neuheisl Timothy, Sladká Klára,  Čechová Kristýna, Kříž Jakub, Kříčková Aneta, Klementová Laura, Doležalová Natálie, Holanová Kateřina, Jarolímková Ema, Klokočníková Vanda, Klusová Viktorie, Koláčková Vendula, Krejzová Denisa, Majerová Kristýna, Meinerová Michaela, Mizerová Viktoria, Nová Nicol, Nývltová Natálie, Procházková Lucie, Procházková Stela, Štípková Gabriela, Veselá Denisa, Veselá Klára, Živná Kristýna, Nováková Veronika, Putnová Tereza, Vendlová Veronika, Kropáčková Simona, Vrbová Adéla, Do Ngoc Minh Thu, Fialová Nela, Kučerová Natálie

    AFRODITA -  Nováková Veronika, Putnová Tereza, Vendlová Veronika, Kropáčková Simona, Haburová Natálie, Vrbová Adéla, Brázdová Michaela, Fialová Nela, Kučerová Natálie, Mifková Zuzana, Popelková Anna, Soukupová Michaela

    ZOMBIES - Haburová Natálie, Lejčková Eliška, Brablecová Sofie, Macurová Kristýna, Mifková Zuzana, Sladká Klára

    ŠKOLNÍ ROK 2015-2016

    FINÁLE MIA FESTIVAL PRAGUE květen 2016

     

    Kategorie Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 9.00 let do 11.99 let

    2. místo choreografie SUPERHVĚZDY

     

    Kategorie Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 9.00 let do 9.99 let

    4. místo choreografie D´J SHOW!

     

    Kategorie Profi / O pohár / Originální dynamic - Od 7.00 let do 10.99 let

    1. místo choreografie MISTIC GIRL

     

    Kategorie Hobby / Groups / Hromadná - Od 5.00 let do 29.99 let

    1. místo choreografie MUZIKÁL NA PÁTOU

     

    Kategorie Hobby / O pohár / Aerobik - Od 8.00 let do 9.99 let

    3. místo choreografie MYŠKY

     

    Kategorie Hobby / O pohár / Aerobik - Od 10.00 let do 12.99 let

    1. místo choreografie DYNAMIC DUO

     

    Kategorie Hobby / Groups / Aerobik - Od 9.00 let do 9.99 let

    4. místo choreografie MODERNÍ POPELKY

     

    Kategorie Hobby / Groups / Majorettes - Od 5.00 let do 6.99 let

    3. místo choreografie YARA YARA      

     

    Kategorie Hobby / Groups / Majorettes - Od 9.00 let do 9.99 let

    7. místo choreografie PRO ELIŠKU




    Semifinále MIA FESTIVAL Brandýs nad Labem 15. května 2016


    Kategorie Hobby / Small Groups / Majorettes - Od 3.00 let do 5.99 let 

    1. místo choreografie YARA YARA

     

    Kategorie Hobby / Groups / Majorettes - Od 9.00 let do 12.99 let

    3. místo choreografie PRO ELIŠKU

     

    Kategorie Hobby / O pohár / Majorettes - Od 9.00 let do 11.99 let 

    3. místo choreografie BAD BOY

     

    Kategorie Hobby / Groups / Hromadná - Od 6.00 let do 9.99 let

    1. místo choreografie MUZIKÁL NA PÁTOU

     

    Kategorie Hobby / Small Groups / Aerobik - Od 3.00 let do 6.99 let

    1. místo choreografie KRTEČKOVÉ

     

    Kategorie Hobby / Groups / Aerobik - Od 7.00 let Do 11.50 let

    1. místo MODERNÍ POPELKY

     

    Kategorie Hobby / Groups / Originální dynamic - Od 9.00 let Do 10.99 let

    2. místo choreografie D´J SHOW!

     

    Kategorie Hobby / O pohár / Aerobik - Od 6.00 let Do 9.99 let

    1. místo choreografie MYŠKY

    2. místo choreografie NO LIMIT GIRL

     

    Kategorie Hobby / O pohár / Aerobik - Od 10.00 let Do 14.99 let

    1. místo choreografie DYNAMIC DUO

     

    Kategorie Hobby / O pohár / Originální dynamic - Od 6.00 let Do 10.00 let

    1. místo choreografie SUPER HVĚZDY

     

    Kategorie Profi / O pohár / Originální dynamic - Od 10.00 let Do 14.99 let

    1. místo choreografie MYSTIC GIRL

     

    Kategorie Hobby / O pohár / Street dance - Od 10.00 let Do 14.99 let

    1. místo choreografie TIM




    ŠKOLNÍ ROK 2013-2014

     


    Mezinárodní finále soutěže Děti Fitness Praha Lucerna 24. – 25. 5. 2014


    Kategorie Groups hobby original dynamic

    Navšťivte naší stránku na Facebooku!
    Navšťivte naš videokanál na Youtube!
    Navšťivte naš videokanál na Youtube!

    Funatic