ZÁVODNÍ TÝM - Funatic Club - děti

InstruktořiMísta
*instruktor funatic 
DĚTSKÉ kurzy - Funatic

ZÁVODNÍ TÝMY  - všeobecné pokyny

 

SOUTĚŽE, SOUSTŘEDĚNÍ, VYSTOUPENÍ a DALŠÍ TERMÍNY

Aktuální informace k akcím a soutěžím naleznete na našem webu www.funatic.cz v sekci Kalendář akcí - lze vyfiltrovat pouze pro závodní týmy 

P.S. pokud v informacích zahlédnete chybku či překlep, nebojte se nám dát vědětJ ! 

 

OMLUVY

Omluvy dětí prosím realizujte prostřednictvím Mia portálu zde

 

PŘIPOMÍNKY A PROSBY

E-maily, SMS - moc prosíme, potvrďte vždy přijetí každého schvalovacího/termínového e-mailu/ SMS a zároveň odpovězte na vše, na co se ptáme. Informace předané na nebo po tréninku přece jenom nejsou černé na bílém. Zároveň nám také občas některé e-maily z infomailu nedorazí tam, kam mají.

 

FOTO, VIDEO, SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Fotky – Fotky ze soutěží naleznete na našem facebookovém profilu zde.  Případně můžete  sledovat momentky z tréninků a soutěží také na našem instagramovém účtě.

Zároveň Vás prosíme, máte-li fotky/videa ze soutěží a jiných akcí, klidně nám je pošlete na email clubfunatic@funatic.cz (klidně přes úschovnu, leteckou poštu, apod.)

 

Internety a sociální sítě - pokud chcete být vždy v obraze, snažíme se dávat zajímavé a podstatné informace na náš Facebook,Instagram a také web. Připojte se k nám :) 

  

 

PRAVIDLA NA SOUTĚŽÍCH A VYSTOUPENÍCH

 

1) Příchod i odchod dítěte vždy oproti podpisu!

 

2) Po předání Vašeho dítěte nám, už musí dítě zůstat opravdu pouze u nás! Není v našich silách hledat děti u rodičů po hale, může se pak stát, že dítě nahlásí, že jde za rodičem a přitom za Vámi vůbec nedojde. Nebo Vás neseženeme a celá skupina propásne soutěž.

 

3) Nemůžeme Vám zvedat v průběhu soutěže telefon. Staráme se o děti, hlídáme čas vystoupení a opravdu se tomu musíme věnovat na 100%. Mimo jiné je v hale velký hluk a telefon ani neslyšíme. Rádi si s Vámi popovídáme při jiné příležitosti 😊

 

4) Strava a pití při soutěžích. OBOJE JE NUTNÉ NABALIT DĚTEM S SEBOU! Děti musí mít dostatek čisté vody k pití (případně pokud musí být sladké, tak zvolte pití, které nebarví). Jídlo je opravdu nutné dát s sebou (stres, sportovní výkon a nervozita  způsobují rychlý úbytek energie a pak děti omdlévají, jak jste si mohli na soutěžích všimnout). My si pohlídáme, že děti opravdu jedí, co jim dáte. Nejvhodnější stravou jsou těstoviny, rýže, celozrnné pečivo ideálně s libovou bílkovinou ( šunka, sýr apod.), zase prosím volte takové potraviny, aby si děti neušpinily kostým. NEDÁVEJTE PROSÍM DĚTEM ŽÁDNÉ ENERGETICKÉ NÁPOJE. V případě nutnosti rychlé cukry ( hroznový cukr - glukoza) máme v zásobě a dětem budeme podávat.

 

5) Na soutěže vždy vozíme kartičky zdravotních pojišťoven a záznamy o zdravotních komplikacích. Prosím dbejte na to, abychom měli vždy čerstvé informace a při změně ZP pošlete oskenovanou novou nebo si jí na recepci okopírujeme. 

 

6) Zároveň s sebou vozíme lékárničku první pomoci. Dětem nepodáváme žádné léky - pouze ošetřujeme. 

 

7)  Děti ze závodních týmů jsou předem přihlášené na soutěž, která se jich týká  Rodič řeší jen opravdu nenadálou případnou odhlášku, která lze uskutečnit nejpozději ve středu před soutěží do 23:59 na clubovém telefonním čísle. Pak již nelze dítě ze systému vymazat a nelze vrátit startovné, které je již zaplacené. 

VZOR: Odhlašuji Fanynku Funaťákovou z Funatic tým mažoretek ze soutěže 25.11.2018.

 

8) Veškeré foto umisťujeme vždy na náš facebookový profil. Prosím nebojte se příspěvky komentovat a sdílet. Spoustu dětí už FB má a určitě jim uděláte radost, když si budou moci přečíst milá slova a když jejich stránka bude žít.

 

9) Děti ze závodních týmů nosí na trénink tzv. tréninkové oblečení. Vše v černé barvě, tzn. černé upnuté legíny a černé tílko. Učesané vlasy se staženou ofinou a vhodná obuv pro daný trénink.

 

Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic