Informace pro rodiče základních kurzů dětského cvičení ve Funaticu

InstruktořiMísta
*instruktor funatic 
DĚTSKÉ cvičení s Funaticem

1. info 5.9.2018

 

Krásné slunečné odpoledne, 

rádi bych Vás touto cestou přivítali v novém školním roce a vypsali důležité body.

 

 

1) Veškeré foto umisťujeme vždy na náš facebookový profil. Prosím nebojte se příspěvky komentovat a sdílet. Spoustu dětí už FB má a určitě jim uděláte radost, když si budou moci přečíst milá slova a když jejich stránka bude žít.

 

2) Najdete nás rovněž na youtube, kam chceme začít centralizovat videa. I děti se zde mohou podílet na tvorbě vlogů, tutorialů atd. 

 

3) Informace o akcích naleznete již nyní na www.funatic.cz v sekci Kalendářiakcí. 

 

4) Omluvy účasti na tréninku. Prosím omlouvejte své děti. Již se nám některé děti toulají místo tréninku městem, pak Vás musíme dohledávat atd. Omluvy pište jen SMS buď své trenérce nebo opět na služební telefon 777 130 512. Předem omluvené lekce  je možné nahrazovat po domluvě s lektorkou v jakýkoliv jiný den ve stejné věkové u kategorii. Rodiče žádáme, aby nachlazené a nemocné děti nedávali na hodinu. 

 

5)Dbejte prosím na vhodné oblečení a obuv na trénink. Především kvůli bezpečnosti Vašich dětí. Nutné je, aby měli děti s sebou pití. V případě, že nemají, je možno na recepci klubu nějaké pití zakoupit.

 

6) V rámci motivace dětí sbíráme jako v loňském roce Funaťáky. Rádi bychom Vás  poprosili o pomoc s dárky. Pokud máte možnost ve své firmě různých reklamních materiálů, dárku a podobně, rádi tyto věci přijmeme. 

 

7.) Dlouhodobé nemoci a léky rodiče musí zapsat do přihlášky  u zápisu (např. astma, alergie, cukrovka…) - viz výše. Funatic club se zavazuje v případě nutnosti poskytnout pouze první pomoc, dětem nebudeme podávat žádné léky. Bude neprodleně zavolána RZS, které budou tyto informace o zdravotním stavu dítěte z přihlášek poskytnuty. O situaci samozřejmě uvědomíme i rodiče (opět na kontakty z přihlášky). 

 

8.) Děti se automaticky stávají členy sdružení FIT4FUN, z.s. a získávají tudíž výhody plynoucí z tohoto členství. Členství vzniká vyplněnou přihláškou a zaniká nezaplacením příspěvků a je dočasně omezené na příslušný školní rok a následující rok kalendářní. 

 

9.) Rodič vyplněním přihlášky stvrzuje, že club a trenéři neodpovídají za cenné věci uložené v šatně a nebo v prostorách clubu - viz provozní řád. Doporučujeme - nedávejte dětem cenné věci. 

 

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte psát a volat. Jsme tu pro Vás a Vaši ratolest 😊

 

 

Funatic club
tel. 777 130 512

Akce

DatumMístoNázevInstruktořiSlužbyCenaCvičeníStatus
16.06.2019DĚTSKÉ cvičení s FunaticemPřihláška na DĚTSKÉ KURZY ve Funaticu ve školním roce 2018/19 - základní kurzy - lekce 1xtýdně *instruktor funatic Informace pro rodiče základních kurzů dětského cvičení ve Funaticu; informace pro rodiče závodních týmů Funatic1.090 Kč* Zápis na dětské lekce
soupiska
přihláška
Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic