Pokyny pro nástup na VÍCEDENNÍ PMT 2021 - info pro rodiče

Vážení rodiče a prarodiče, tetičky, strejdové  a milé děti 

 

ZDE JSOU pokyny k Příměstským táborům Funatic 2021 - AKTUALIZACE K 7.7.2021

 

POTŘEBNÉ DOKUMENTY STÁHNĚTE ZDE!  

 

Před zahájením tábora (aktualizace k 7.7.2021 - infoschůzka zrušena vzhledem k opatřením)

 

Každé pondělí budeme přebírat potřebné dokumenty. Příchod prosíme již od 7:30hod - prosíme Vás o přípravu již vyplněných dokumentů - pomůžete nám tím všem urychlit proces odbavení a Vám včasný odchod do práce. Pokud Vaše dítě trpí jakoukoliv alergií či intolerancí, prosíme, napište nám to obratem. 

 

Současná opatření vyžadují, aby byly děti starší 6 let negativní na covid 19, tj. děti mladší 6 let nic dokládat nemusí. Lze to doložit kopií dokladu o negativním testu nebo potvrzení o prodělání covid 19, přičemž platí následující lhůty:  

- negativní PCR test nesmí být při nástupu starší 7 dnů

- negativní antigenní test nesmí být při nástupu starší 72 hodin

- z potvrzení o prodělání covid 19 musí být zřejmé, že od něj neuběhlo více jak 180 dní (aktualizace k 7.7.2021)

 

Nepoužívejte, prosím, samotestovací sady určené k laickému použítí. Tyto samotesty je nutné udělat na místě přímo u nás, nelze je udělat doma. Pokud by se náhodou stalo, že tento laický test bude pozitivní, budeme muset do izolace úplně všichni, co budeme na táboře přítomni. Prosíme Vás proto o ohleduplnost a přiveďte dítě již s platným negativním testem. (aktualizace k 7.7.2021). 

 

Během táborů pracujeme s osobními údaji dětí a také děláme fotky na památku, které pak sdílíme na sociálních sítích, kde se mohou rodiče podívat, jak si jejich děti tábor užívají a zároveň slouží k propagaci klubu. Souhlas s výše uvedeným je součástí přihlášky na PMT, není třeba jej znovu podepisovat.

Děti se nástupem na příměstský tábor stávají automaticky členem našeho spolku a sami je pojišťujeme u České unie sportu (ČUS) . Je také naší povinností vykazovat členskou základnu v rejstříku sportu vedeným MŠMT, ČUS, NSA a městu Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. již zmíněné České unii sportu. Nesouhlasíte-li se zpracováním osobních údajů, znemožníte nám tuto povinnost splnit a ani není možné Vaše dítě pojistit. V takovém případě bychom nemohli Vaše dítě na tábor přijmout.

 

Každé ráno Vás požádáme o podpis, že jste nám dítě předali, stejně tak budeme potřebovat, abyste nám odpoledne podepsali, že jste si dítě vyzvedli. Ráno si od vás děti převezmene na terase Funatic louky, odpoledne si děti vyzvednete na Funatic louce sami, ale docházku nám podepíšete opět nahoře na terase. Smí-li dítě odcházet s táborů samo, nahlaste nám to a také to, prosíme, uveďte do prohlášení o bezinfekčnosti. Tyto děti svůj odchod oznámí své táborové vedoucí a do docházky se podepíší sami.

 

Příměstské tábory budou probíhat na Funatic louce ve Staré Boleslavi. Pouze v případě velmi mimořádné situace Vás budeme kontaktovat o aktuálních změnách. 

 

Seznam věcí – na příměstský tábor na Funaticu louku:

 

*        Věci na sebe na ven - letní i teplejší, pevná obuv a ponožky. 

*         Pláštěnka a holinky

*         Kšiltovka (šátek, klobouk…)

*         Batůžek, láhev na pití!!!

*         Gumičky, sponky, hřeben, vlastní hygienické pomůcky

*         Repelent a opalovací krém

*         Papírové kapesníky

*         DOSTATEČNÝ POČET RESPIRÁTORŮ/CHIRURGICKÝCH ROUŠEK (lepší mít a nepotřebovat, než potřebovat a nemít)

 

 

VŠECHNY VĚCI PROSÍME ŘÁDNĚ A VIDITELNĚ PODEPSANÉ!!!

 

Dále prosím předejte v pondělí naší hlavní táborové vedoucí  (HTV) Janě Haburové nebo koordinátorce dětských kurzů (KDK) Martě Vaňkové hned první den:

Kopii kartičky pojištěnce, bezinfekčnost (v příloze níže), doklady požadované platnými nařízeními vlády ohledně covid 19, a případně léky, které Vaše dítě pravidelně užívá. Pokud dítě bere nějaké léky, prosíme na důrazné upozornění hlavní vedoucí nebo koordinátorky, která si bude děti přebírat. Má-li Vaše dítě nějakou alergii nebo intoleranci, rovněž nás s tím seznamte a doplňte nám to do prohlášení o bezinfekčnosti dítěte.

 

Prosíme, zkontrolujte si ve svých uživatelských účtech, zda jsou Vaše kontaktní údaje aktuální. V případě, že jste změnili telefonní číslo nebo e-mail, je nutná změna z Vaší strany, my k úpravě Vašich kontaktních údajů nemáme přístup. 

 

 

Bezpečnost dětí

Děti od nás na začátku tábora dostanou žluté tričko a žlutou pásku na ruku se jménem a telefonním číslem do Funatic clubu. Trička si děti dotvoří a podepíší sami podle táborového programu. Děti budou nosit trička po celý týden, stejně tak jim, prosím, nesundavejte žluté pásky. Oboje má výrazné barvy, takže děti dobře vidíme my i ostatní lidé, kteří se na ulici pohybují. Pásky i trička na sobě mají název i logo klubu, je tedy na první pohled jasné, kam děti patří. 

Táboroví vedoucí nosí bílá trička a/nebo červené mikiny, které jsou označeny naším logem a názvem, což zase pomáhá dětem rozpoznat a vyhledat tu správnou osobu, která je má na starosti.  

 

 

Úrazy a podávání léku

Poraní-li se dítě během příměstského tábora, tak mu zranění vždy ošetříme. Bude-li se jednat o větší úraz, požádáme Vás, ať si dítě vyzvednete, případně přivoláme záchrannou službu. O každém úraze Vás vždy budeme neprodleně informovat, včetně těch nejmenších bebíček. Dětem nepodáváme žádné léky. Výjimku tvoří léky, které dítě užívá pravidelně a které nám předáte, a situace, kdy dítě bodne včela, vosa či sršeň do oblasti obličeje, krku a dekoltu. V takovém případě podáváme analergin jako prevenci nebezpečných otoků. Děti do 6 let věku dostávají čtvrt tablety, starší děti dostávají polovinu. Pokud dítě užívá pravidelně jiná antihistaminika, upozorněte nás předem do bezinfekčnosti. 

 

Nedávejte prosím dětem žádné vlastní svačinky - pitný a stravovací režim je zajištěný po celý den, děkujeme za pochopení. Pokud budete chtít věnovat dětem drobné sladkosti jako odměny, budeme rádi, ale předejte je prosím pouze táborovým vedoucím a my je dle potřeby dětem rozdáme.

 

Předběžný program:

Každý den bude sraz v 7:30 - 8:00 hod a vyzvednutí dětí 15:30 – 16:00 hod na Funatic louce (s výjimkou pátku, viz níže). Předání i převzetí dětí je pouze oproti podpisu v docházce. Jiné vyzvednutí dětí není možné z důvodu táborového programu.

V pátek v 16:00 hod bude ukázka pro rodiče spojená se slavnostním ukončením na Masarykově náměstí v Brandýse nad Labem. S ohledem na opatření budou provozvatelem stánku Brandejské hospody zajištěny dvoumetrové rozestupy a také bude možné si dát něco k pití a jídlu, případně využít toaletu. V případě nepříznivého počasí se vybavte pláštěnkami nebo deštníky. (Prosíme o Vaši účast. Děti se vždy těší, že se pochlubí, co se pro Vás naučily.). Děti budou po ukázce odcházet rovnou domů, jejich převzetí tedy v pátek proběhne tam. (Aktualizace k 7.7.2021)

 

 

Adresa:

Funatic louka - Mělnická 172, Stará Boleslav - oranžový dům na výjezdu z Normy, zvonit na zvonek Funatic club, případně je otevřeno

V případě změn Vás budeme včas informovat

 

Ostatní:

Všechny děti budou mít na Funatic louce připravený svůj nadepsaný boxík, kde budou mít své věci po celou dobu PMT.

Věci si  děti budou odnášet domů již ve čtvrtek, v pátek si přinesou pouze to, co budou na ten den potřebovat (aktualizace k 7.7.2021

Celý program našich táborů je uspořádaný zábavnou formou v rámci  hry inspirované tématem tábora, kde je důležitý především kolektiv, kamarádi a práce ve skupině. Jelikož jsme sportovní  a taneční klub, naší náplní bude hlavně sport a tanec, déle hry v přírodě, ale budeme se učit i různé výtvarné techniky, naučíme se spousty nových her, najdeme si nové kamarády, poznáme krásy přírody… 

 

Kontakty:

Organizátor táborů, HTV:                           Jana Haburová                                     tel. 608 423 218

Koordinátor dětských kurzů                         Marta Vaňková            tel: 777 130 512  

 

Moc vás prosíme, nevolejte našim táborovým vedoucím, pokud to nebude opravdu nezbytné. Chceme, aby naše táborové vedoucí měly čas se plně věnovat vašim dětem. Pokud se vyskytne nějaký problém, ozvou se vám sami na čísla, která uvedete v dokumentu Bezinfekčnost dítěte (důležitá správné vyplnění kontaktů). 

 

UPOZORNĚNÍ:     

Pokud dítě nebude mít všechny dokumenty (viz výše), případně nebude mít s sebou potřebné léky, nemusí být přijato na PMT.

Pokud bude dítě mít teplotu, či příznaky nachlazení (rýma, kašel), nebude na tábor přijato.

Prosíme o důkladnou kontrolu vlasů - z důvodu výskytu vší.

Nedávejte prosím dětem sebou mobilní telefony či tablety. Děti to ruší při práci v kolektivu, hrozí pády a úrazy vlivem nepozornosti a v neposlední řadě za tyto a jiné přístroje neneseme odpovědnost v případě ztráty či rozbití přístroje.

Dále prosíme nedávejte dětem peníze  - nebudou je mít stejně kde utratit.

 

 

BUDEME SE NA VÁS MOC TĚŠIT!!!

Váš tým Funatic

———————————

 

 

Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic