Pokyny pro nástup na PMT 2022 - info pro rodiče

Vážení rodiče a prarodiče,tetičky, strejdové a milé děti

 

Zde jsou pokyny k Příměstským táborům Funatic 2022

 

 

SEZNAM VĚCÍ  – na příměstský tábor na Funatic louku:

 

*      Věci na sebe na ven podle počasí

*      Pláštěnka a holinky

*      Kšiltovka (šátek, klobouk…)

*      Láhev na pití!!!

*         Gumičky, sponky, hřeben, vlastní hygienické pomůcky

*         Repelent a opalovací krém

*         Papírové kapesníky

 VŠECHNY VĚCI PROSÍME ŘÁDNĚ A VIDITELNĚ PODEPSANÉ!!!

 

Pro děti od 7let - je plánován výlet do okolí přijít ráno s menším batůžkem na záda 

Pátek přechod do Brandýsa na náměstí - všechny děti ráno batůžek, lahev s pitím, žluté triko na sobě, kšiltovka, dle počasí pláštěnka 

 

 

 

POVINNÉ DOKUMENTY PŘI NÁSTUPU 

Dále prosím předejte ráno při nástupu naší hlavní táborové vedoucí  (HTV) Janě Haburové: 

Kopii kartičky pojištěnce, bezinfekčnost (v příloze níže) a případně léky, které Vaše dítě pravidelně užívá. Pokud dítě bere nějaké léky, prosíme na důrazné upozornění hlavní vedoucí, která si bude děti přebírat. Má-li Vaše dítě nějakou alergii nebo intoleranci, rovněž nás s tím seznamte a doplňte nám to do prohlášení o bezinfekčnosti dítěte.

 

Prosíme, zkontrolujte si ve svých uživatelských účtech, zda jsou Vaše kontaktní údaje aktuální. V případě, že jste změnili telefonní číslo nebo e-mail, je nutná změna z Vaší strany, my k úpravě Vašich kontaktních údajů nemáme přístup. 

 

 

OSTATNÍ 

Bezpečnost dětí

Děti od nás na začátku tábora dostanou žluté tričko. Triko má výraznou barvu, takže děti dobře vidíme my i ostatní lidé, kteří se okolo nás pohybují. Triko má na sobě  název i logo klubu, je tedy na první pohled jasné, kam děti patří. 

Táboroví vedoucí nosí zase bílá trička a/nebo červené mikiny, které jsou označeny naším logem a názvem, což zase pomáhá dětem rozpoznat a vyhledat tu správnou osobu, která je má na starosti.  

 

Úrazy a podávání léku

Poraní-li se dítě během příměstského tábora, tak mu zranění vždy ošetříme. Bude-li se jednat o větší úraz, požádáme Vás, ať si dítě vyzvednete, případně přivoláme záchrannou službu. O každém úraze Vás vždy budeme neprodleně informovat, včetně těch nejmenších bebíček. Dětem nepodáváme žádné léky. Výjimku tvoří léky, které dítě užívá pravidelně a které nám předáte, a situace, kdy dítě bodne včela, vosa či sršeň do oblasti obličeje, krku a dekoltu. V takovém případě podáváme analergin jako prevenci nebezpečných otoků. Děti do 6 let věku dostávají čtvrt tablety, starší děti dostávají polovinu. Pokud dítě užívá pravidelně jiná antihistaminika, upozorněte nás předem do bezinfekčnosti. 

 

 Nedávejte prosím dětem žádné vlastní svačinky - pitný a stravovací režim je zajištěný po celý den, děkujeme za pochopení. Pokud budete chtít věnovat dětem drobné sladkosti jako odměny, budeme rádi, ale předejte je prosím pouze táborovým vedoucím a my je dle potřeby dětem rozdáme. VYJÍMKU tvoří děti s potravinou intolerancí - oběd zajišťujeme, svačiny prosíme zajistit od rodičů.  (případně při nástupu na tábor - dle domluvy). O potravinové intoleranci nás prosím důrazně informujte.

 

Důležité body z našeho denního programu:

 

KAŽDÝ DEN:

 Sraz bude v 7:30 - 8:00 hod a vyzvednutí dětí 15:30 – 16:00 hod na Funatic louce. Předání i převzetí dětí je pouze oproti podpisu v docházce. Jiné vyzvednutí dětí není možné z důvodu táborového programu. Smí-li dítě odejít z tábora samo, napište nám to rosím do Bezinfekčnosti. Tyto děti svůj odchod oznámí své táborové vedoucí a do docházky se podepíší sami.

 

PONDĚLÍ - Aktivity na Funatic Louce - bezpečnost a seznámení

ÚTERÝ -  Aktivity na louce dle tématu

STŘEDA - Výlet do okolí - pouze děti od 7let - tzv. modří a zelení   (batůžek, lahvička na pití, repelent, kšiltovka, oblečení dle počasí..)

ČTVRTEK - odnesení všech věcí z Funatic Louky  - dětem v pátek dát věci jen na páteční  den (dle počasí a věci na přechod na Brandýské náměsti - viz středa )

PÁTEK - ukázka pro rodče - viz níže:

 

 

V pátek v 16:00 hod bude ukázka pro rodiče spojená se slavnostním ukončením na náměstí v Brandýse nad Labem. Pro děti je navíc také zajištěn skákací hrad, malování na obličej, cukrová vata. V případě nepříznivého počasí se vybavte pláštěnkami nebo deštníky. (Prosíme o Vaši účast. Děti se vždy těší, že se pochlubí, co se pro Vás naučily.) Následuje pořad s panem Vaníčkem „Na kus řeči s..“ kde bude mít vždy nějakého významného hosta s kterým si bude povídat.

 

 LÉTO NA NÁMĚSTÍ  BRANDÝS NAD LABEM 

 16:00 – 17:30 hod  FUNATIC CLUB  závěrečná akademie Příměstského tábora

 17:30 – 18:00 hod  PIDI DISKOTÉKA - Funatic Club

 18:30 – 19:00 hod AUTOGRAMIÁDA S HOSTEM, co přijde na kus řeči      

 19:00 – 20:00 hod NA KUS ŘEČI S.... hostem pod taktovkou Jiřího Vaníčka

 20:00 hod VEČERNÍ  PROGRAM .. VIZ PROGRAM 

                                                                                                                                                                                                      

Těšíme se na Vás

 

 

Funatic louka - Mělnická 172, Stará Boleslav - oranžový dům na výjezdu z Normy, zvonit na zvonek Funatic club, případně je otevřeno. V případě změn Vás budeme včas informovat

 

Ostatní:

Všechny děti budou mít na Funatic louce připravený svůj nadepsaný boxík, kde budou mít své věci po celou dobu PMT. Celý program našich táborů je uspořádaný zábavnou formou v rámci  hry inspirované tématem tábora, kde je důležitý především kolektiv, kamarádi a práce ve skupině. Jelikož jsme sportovní  a taneční klub, naší náplní bude hlavně sport a tanec, déle hry v přírodě, ale budeme se učit i různé výtvarné techniky, naučíme se spousty nových her, najdeme si nové kamarády, poznáme krásy přírody… 

 

 

Kontakty:

Organizátor táborů, HTV:                           Jana Haburová                                     tel. 608 423 218

 

Moc vás prosíme, nevolejte našim táborovým vedoucím, pokud to nebude opravdu nezbytné. Chceme, aby naše táborové vedoucí měly čas se plně věnovat vašim dětem. Pokud se vyskytne nějaký problém, ozvou se vám sami na čísla, která uvedete v dokumentu Bezinfekčnost dítěte (důležitá správné vyplnění kontaktů). 

 

UPOZORNĚNÍ:     

Pokud dítě nebude mít všechny dokumenty (viz výše), případně nebude mít s sebou potřebné léky, nemusí být přijato na PMT.

Pokud bude dítě mít teplotu, či příznaky nachlazení (rýma, kašel), nebude na tábor přijato.

Prosíme o důkladnou kontrolu vlasů - z důvodu výskytu vší.

Nedávejte prosím dětem sebou mobilní telefony či tablety. Děti to ruší při práci v kolektivu, hrozí pády a úrazy vlivem nepozornosti a v neposlední řadě za tyto a jiné přístroje neneseme odpovědnost v případě ztráty či rozbití přístroje.

Dále prosíme nedávejte dětem peníze  - nebudou je mít stejně kde utratit.

 

Během táborů pracujeme s osobními údaji dětí a také děláme fotky na památku, které pak sdílíme na sociálních sítích, kde se mohou rodiče podívat, jak si jejich děti tábor užívají a zároveň slouží k propagaci klubu. Vyplněním přihlášky jste podepsali souhlas se zpracováním osobních údajů (GDPR).

Děti se nástupem na příměstský tábor stávají automaticky členem našeho spolku a sami je pojišťujeme u České unie sportu (ČUS). Je také naší povinností vykazovat členskou základnu v rejstříku sportu vedeným MŠMT, ČUS, NSA a městu Brandýs nad Labem - Stará Boleslav a již zmíněné České unii sportu. Nesouhlasíte-li se zpracováním osobních údajů, znemožníte nám tuto povinnost splnit a ani není možné Vaše dítě pojistit. V takovém případě bychom nemohli Vaše dítě na tábor přijmout.

 


Dokumenty ke stažení  

 

BUDEME SE NA VÁS MOC TĚŠIT!!!

Váš tým Funatic

 


 

Navštivte naši stránku na Facebooku!
Navštivte náš videokanál na Youtube!

Funatic