POKYNY PRO dětské KURZY ve Funatic Clubu

DĚTSKÉ KURZY - všeobecné pokyny 

 

 1. Povinné vybavení na kurz - Na kurz je nutné nosit čistou sportovní obuv s měkkou podrážkou nejlépe na suchý zip (bez tkaniček), vhodné oblečení (tričko, tepláky, leginy), pití v podepsané či jinak označené lahvi (nejlépe obyčejnou vodu), dlouhé vlasy upravené do culíku a sepnuté sponkami (aby dětem nepadaly vlasy do očí). Na kurzy gymnastiky požadujeme oblečení na tělo a na kurzy závodních dětí černé oblečení na tělo (tílko/tričko, kraťasy/leginy). Prosíme rodiče, aby děti měly na sebe vrchní vrstvu po skončení aktivity - nejlépe mikinu na zip.  

                                                                                                                                                                                      

2. Přihlášky, kurzy - Přihláška je platná na celý školní rok. Kurzy začínají vždy dle vypsaných kurzů v Miaportálu. V době prázdnin, státních svátků a ředitelského volna se kurzy nekonají - uvedeno v rozvrhu příslušného kurzu. Cena je dle aktuálního platného ceníku uvedeného u každého dětského kurzu. Kurz bude otevřen při určitém minimálním počtu dětí (pro každý kurz je stanoveno jinak). Organizátor si vyhrazuje právo lekci ze závažných důvodů přesunout či zrušit. O této skutečnosti budete informováni e-mailem nebo SMS.                                                                                                                                                                                             

3. Omluvy a náhrady předem omluvených lekcí  - Předem omluvené lekce (6hodin) - omluvy pouze on-line - je možné nahrazovat dle náhradových skupin v aplikaci Miaportál. Omluvy přes systém jdou přímo k trenérovi, který se tímto tuto informaci dozví. Pokud omluvíte dítě jinak nemůžeme technicky systémově zaručit možnost náhrad. Rodiče žádáme, aby nachlazené a nemocné děti nedávali na hodinu.                                                                                                                                                                                              

4. Zdravotní komplikace a léky - Dlouhodobé nemoci a léky rodiče musí zapsat do přihlášky u zápisu (např. astma, alergie, cukrovka …) - viz výše. Funatic club se zavazuje v případě nutnosti poskytnout pouze první pomoc, dětem nebudeme podávat žádné léky. Bude neprodleně zavolána RZS, které budou tyto informace o zdravotním stavu dítěte z přihlášek poskytnuty. O situaci samozřejmě uvědomíme i rodiče (opět na kontakty z přihlášky - proto si prosím pravidelně kontrolujte a aktualizujte své údaje ve Vašem profilu).                                                                                                                                                                                                                    

5. Pokyny pro závodní týmy Funatic  - termíny - V rámci zvýšení přípravy dětí na soutěže jsou povinné další aktivity. Členství v závodním týmu Funatic je podmíněno účastí na víkendových soustředěních, účasti na soutěžích a zakoupením kostýmu pro danou sestavu.  Zákonnému zástupci je znám zdravotní stav dětí v rámci této zvýšené sportovní přípravy.  Termíny pro závodní týmy uvedeny v odkazu, který je postupně doplňován dle aktuálních informací. Je nutné tento odkaz průběžně kontrolovat.  https://www.funatic.cz/kalendar-prihlasky - najděte si prosím index (místo) - závodní týmy

                                                                                                                                                                                                    

6. Termíny pro základní dětské kurzy - V rámci našich kurzů rádi s dětmi rodičům představíme co jsme se s dětmi naučily. Termíny jsou dva: jeden je  podzimní Akademie  a jeden je Jarní Akademie - tyto termíny jsou uvedeny v našem kalendáři, ten je prosím průběžně aktualizován - nutno sledovat. https://www.funatic.cz/kalendar-prihlasky - najděte si prosím index (místo) - dětské kurzy

 

7. Ochrana osobních údajů, obchodní podmínky a členství - Rodič vyplněním přihlášky souhlasí se zpracování osobním údajů - viz odkaz https://funatic.webooker.eu/HtmlContent?contentType=3  - a dále souhlasí s VOP - viz odkaz  https://funatic.webooker.eu/HtmlContent?contentType=2

 

 8. Odpovědnost za cenné věci - Rodič vyplněním on-line přihlášky souhlasí, že club a trenéři neodpovídají za cenné věci uložené v šatně, v prostorách clubu a pronajatých prostorech - viz provozní řád. Doporučujeme - nedávejte dětem cenné věci.                                                                                                                                                                                                                  

9. Ostatní - Z důvodu, že většina lekcí trvá 45min (některé lekce jsou i delší - zejména pro závodní týmy - sledujte konkrétně u daného kurzu), prosíme rodiče, aby děti byly před lekcí vyčůrané, proto choďte do klubu s předstihem. Příchody i odchody dětí nejsou potvzovány podpisem. Předávání dětí trenérům oproti podpisu se týká  pouze celodenní akce. Je proto velmi důležité, abyste se dětmi domluvili, kam mají po skončení lekce jít a kde v průběhu lekce jste vy. Děti mohou čekat kdekoliv v prostorách klubu, nebude-li nařízením rozhodnuto jinak. Klub za děti před začátkem a skončení tréninkové lekce nenese žádnou odpovědnost. Docházku vedeme elektronickou a pokud dítě není přítomno na lekci a není omluveno, přijde Vám o této skutečnosti e-mail.                                                                                                                                                                                                                                   

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte psát a volat. Jsme tu pro Vás a Vaši ratolest 😊

 

 

 

Funatic club

tel. 777 130 512

email: clubfunatic@funatic.cz

www.funatic.cz

  

 

Navštivte naši stránku na Facebooku!
Navštivte náš videokanál na Youtube!

Funatic