více článkůNa kus řeči s...

Jiří Vaníček je muž, který procestoval celý svět a hodně toho zažil. Na nějaký čas se také stalo jeho domovem Brandýs nad Labem. Naše město. Není tedy divu, že svou talk show „Na kus řeči s..“ realizoval právě zde. Mnohokrát mu bylo odměnou vyprodané hlediště. Za ta léta se za Jiřím Vaníčkem zastavilo na kus řeči mnoho známých osobností. Byl by to dlouhý seznam, kdybychom je měli vyjmenovat všechny, a tak zmíníme jen jednoho významného hosta. Hosta, kterému jsme, jak řekl Jiří Vaníček, dělali „křoví.“ Tím hostem byla Helena Vondráčková.

 

A co tam dělaly děti z Funaticu? Přece to, co umí nejlépe – tančily. Na vystoupení Heleny Vondráčkové prostě nemohl chybět slavný hit „Sladké mámení.“ Neméně slavný doprovodný taneček byl rovněž nezbytností. S Jiřím se už dlouho známe, a tak se na nás s důvěrou obrátil, aby naše děti na „Sladké mámení“ zatančily. A holky to zvládli na výbornou. Byla to pro všechny velká legrace a tanečnice si to moc užily. Tahle akce se nám všem vryla do paměti natolik, že se dostala i do knížky Na kus řeči s…, ve které Jiří Vaníček své zážitky sepsal.

 

Chcete vědět, kdo všechno se ještě zastavil za Jirkou Vaníčkem na kus řeči? Tak si o tom přečtěte 😉

 


Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic