více článkůAtletické hry a Fit starter - nové on-line lekce pro děti i dospělé

NOVÉ ON-LINE KURZY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

 

První týden Cvič-e-níčka otevřeného všem dětem bez rozdílu je za námi a skutečně se mezi námi objevily nové tváře. Stejně tak se dospělí přihlašují ke svým on-line lekcím. Máme radost 😊

 

Rozšiřujeme proto nabídku pro děti i dospělé. Nově otevíráme kurzy Atletické hry pro děti 6-10 let a pro děti starší 10 let, které vede Matěj. Matěj je ve Funatic teamu novou tváří, rozhodně ne však ve sportu a v praxi s vedením dětských kroužků. Ač mlád, má již čtyři roky praxe v práci s dětmi, dva roky vedl atletický kroužek. Sám je aktivním sportovcem a může se chlubit nejedním sportovním úspěchem. Sportu a práci s dětmi se rozhodl zasvětit svůj život a tyto obory studuje. Rozhodně se tedy děti mají na co těšit – spousta legrace a zdravý pohyb s prima klukem.

Stejně jako ostatní kurzy z Cvič-e-níčka jsou i Atletické hry otevřené všem dětem bez nutnosti za ně platit. Jsou součástí našeho příspěvku dětem v době, kdy mají všechny kroužky zavřené.

 

Denisa Keppertová žádným nováčkem není a její intenzivní tréninky se těší velké oblibě. Za běžných okolností u nás vede Fit ladies box a Fit ladies HIT, ale i ona si pro vás připravila lekce on-line s názvem FIT STARTER. Budou probíhat brzy ráno – ideální varianta pro ty, kdo preferují intenzivní rozcvičku. Kdo není ranní ptáče, a přesto si chce pořádně máknout, může si lekci pustit ze záznamu. Nebudete potřebovat žádné speciální vybavení, vystačíte si s tím, co máte doma.

 

Přihlásit se můžete zde

 

 

Budeme se těšit na viděnou!

 

 


Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic