více fotoShrekův dětský den Funatic 2009

Shrekův dětský den ve Funaticu
6. 6. 2009 se ve Funatic aerobic clubu konal tradiční dětský den, který jsme pořádali pod záštitou „Děti fitness aneb sportem proti drogám“ v areálu Mateřské školy Riegrova. Stejně jako loni za našimi dětmi přijel až ze Země Za Sedmero horami Shrek s Fionou.
Na hlavní ploše mohli všichni zhlédnout všechna vystoupení dětí z Funatic clubu, vystoupení dětí ze Studia Satalice a jejich společné vystoupení Rej čarodějnic, se kterým vyhrály 3. místo na finále soutěže skupinových choreografií Děti fitness aneb sportem proti drogám. Poté nám dobrovolný sbor hasičů z Brandýsa nad Labem předvedl simulovaný hasičský zásah a praktická ukázka hašení požáru v domácnosti - děti se tak mohli naučit velmi zajímavé praktické věci v případě požáru v domácnosti. Na závěr byla připravena soutěž v aerobicu a street dance a nepostupového soutěžního kola“ One in group“ se zúčastnilo celkem 58 dětí.
Během odpoledne měly děti za úkol oběhnout všechna stanoviště (ve kterých mimo jiné shazovaly plechovky, skládaly puzzle, malovaly amulety…) a posbírat všechna písmenka do tajemné šifry, která nakonec prozradila, kdo dá dětem dárečky. Celé odpoledne děti skotačily na skákacím hradu či jezdily na elektrických autíčkách. No a za odměnu si mohli smlsnout na cukrové vatě. Pro děti byl největší zážitek focení s Shrekem a Fionou.
Na závěr bychom rádi poděkovali všem partnerům , kteří nám pomohli tento den uskutečnit a věnovali dětem dárky do soutěže. Nesmíme zapomenout ani na všechny instruktory a organizátory akce.
Shrekův dětský den byl i navzdory nelibému počasí vydařený, účast dětí byla veliká (198 registrovaných dětí) a my se na Vás opět těšíme na dětských akcích a kurzech dětského aerobiku v novém školním roce 2009/2010.


Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic