FIT BOX

Na lekci FITBOX je třeba se objednávat v rezervačním systému na stránkách Funatic nebo na recepci.

 

Fitbox je kondiční cvičení,  které  zvyšuje kondici , pomáhá redukci nadváhy a zároveň komplexně posiluje celé tělo.

Lekce fitboxu jsou určeny všem , kteří chtějí zkusit něco nového a netradičního, všem těm, kteří se potřebují odreagovat od všedních starostí.

Při lekcích dochází ke kombinaci kopů a úderů, spolu s posilováním celého pohybového aparátu. Na závěr každé lekce nechybí závěrečný strečink.

Redukce váhy

Fit box je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 – 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný Fit box trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.

Pokožka

Pravidelný Fit box pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.

Kondice

Fit box pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky Fit box programu, kvalifikovaným Instruktorům s licencí Fit box a návštěvám Fit box center budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc – za neuvěřitelně krátkou dobu. Fit box program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů, neboť pomocí měřiče tepové frekvence lze simulovat konkrétní tréninkovou zátěž.

Psychická vyrovnanost

Fit box program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.

Komplexní posílení těla

Fit box program vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy. Což ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad a to je téměř 90% dospělé České populace.

Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic