více článkůNový rezervační systém

Od 1.3.2019 jsme pro Vás připravili nový rezervační systém, stačí kliknout na červený obdélník Rozvrh/přihlášení.

  

 

 Tento rezervační systém Vám umožňuje nejen rezervaci na Vámi vybranou lekci, ale také se můžete z této rezervace sami odhlašovat. Bezplatné odhlášení je možné do 12,00 hodin dne, kdy se koná Vámi zarezervovaná lekce.  Máte plnou kontrolu nad svým účtem. 

 

Rezervace jsou možné pouze se zakoupenou permanentkou na recepci našeho klubu.

Současné kreditní karty a nebo zakoupené permanetní karty Vám budou převedny do nového systému při Vaší první návštěvě na recepci našeho Funatic clubu a nebo si můžete zakoupit novou permanentku na recepci našeho klubu -tzv. kurz permanentní karta, která obsahuje 10vstupů + 1 vstup zdarma.

 

Benefitní klienti si od nás mohou zakoupit permanetku s vratnou kaucí v hodnotě 5vstupů. Tyto vstupy při dodržení všech podmínek jim budou při návštěvě lekce v objednaním čase znovu vráceny do vratné kauce.

Objednání na lekce je možné pouze s platnou permanentní kartou, jednorázový vstup je možný, ale nelze objednat a negarantujeme místo a konání lekce. 

Navíc máte dokonalý přehled o svých rezervacích, svým omluvách, svých docházkách. Máte dokonalý přehled o docházce svých dětí. V novém systému se sami omlouváte z lekcí a tyto lekce se Vám automaticky zpět načtou do počtu Vašich lekcí.


 

Doufáme, že budete s naším novým rezervačním systém spokojeni. Při jednom přihlášení můžete registrostrovat sebe na jakékoliv dospělé lekce, můžete registrovat děti na jakékoliv dětské kurzy a můžete registrovat děti na oblíbené příměstské tábory.


Pokud potřebujete poradit s přihlášením volejte na tel. 605 242 628. 


Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic