více článkůVýsledky našeho klubu


Tak a soutěž MIA DANCE LEAGUE a Andělský ples Brandýs nad Labem který se konal 25.11.2018 je minulostí. Jsou rozdány poháry, snědeny koláče a všichni unavení, ale spokojení doma u svých blízkých. A jak to vlastně pro náš klub dopadlo??

  Pět soutěžních choreografií a dvě nesoutěžní, tři zlatá a dvě stříbrná umístění.Choreografie The Show první místo, Belliever mažoretky první místo,I love Shopping original dynamic první místo, Common mažoretky místo druhé a Ve škole děti, také druhé místo. Takže veliká spokojenost.

  Poděkování patří především dětem, za to že do toho šli na plno a na soutěžním parketu nechali kus srdíčka. Rodičům kteří pomáhali s česáním a líčením, ale i těm co fandili a nechali v ochozech kus nervů a hromadu kapesníků. A všem příznivcům našeho klubu. Za naši vedoucí Janu Haburovou , ale i za nás trenéry mohu slíbit, že se budeme snažit dál a.........a my Vám ty medaile přivezeme :).

Nejbližší soutěž máme ve Cvikově a tak pokud s námi nejedete, tak držte všechny palce. Sledujte nás dále a děkujeme za přízeň.


Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic