více aktualitStrom splněných přání 2021

Vážení příznivci Funatic clubu,

rok se s rokem sešel a Vánoce nám opět klepou na dveře. Od loňska se toho vlastně tolik nezměnilo. Proto chceme i letos ve spolupráci s Brandejskou hospodou pomoci dětem z dětského domova mít krásné Vánoce. Stejně jako loni podpoříme děti z dětského domova Nymburk. Mnohá jména si pamatujeme už z minula a tak už se za přáníčky neskrývají abstraktní bytosti, ale konkrétní dětské tváře, které jsme měli možnost loni před Vánoci rozzářit. A to všechno díky Vám. Pomozte nám i v tomto roce udělat dětem krásné Vánoce 😊 A jak na to? To si přečtěte níže 😊

 

28.11.2021-15.12.2021

Vyberte si jedno z přáníček. K výběru budou buď na vánočním stromečku u stánku Brandejské hospody nebo na facebookových stránkách Funatic clubu (viz níže).

Ověřte si v našem albu „Strom splněných přání“ na naší FB stránce, zda není dáreček rezervovaný. (https://www.facebook.com/funatic.cz)

Na číslo 777 130 512 pošlete Vaše jméno a příjmení a číslo dárku, který jste si vybrali. Rezervaci Vám následně potvrdíme. Kartičky ze stromečku nesundávejte, po potvrzení rezervace je sundáme sami.

Dárky nám přineste nejpozději do 15.12.2021 a to v časech 11:00 – 14:30 do Brandejské hospody na adrese Masarykovo náměstí 18/9 nebo od 15:00 do 18:00 do Funatic clubu na adrese Krajířské náměstí 1762

Jako poděkování si v Brandejské hospodě vyberte něco teplého k pití zdarma s sebou. Ve Funatic clubu dostanete voucher na totéž, který pak v Brandejské hospodě můžete kdykoliv uplatnit.

Dárek prosím přineste nezabalený, abychom měli jistotu, že skutečně předáváte danou věc. Dárky zabalíme potom my. Pokud budete chtít, přineste si vlastní balicí papír. My vám potom pošleme fotku balíčku.

Dárky budeme předávat 21.12.2021.

 

Navštivte naši stránku na Facebooku!
Navštivte náš videokanál na Youtube!

Funatic