více aktualitPOKYNY K příměstským táborům LÉTO 2019

Vážení rodiče a prarodiče,

ZDE JSOU pokyny k Příměstským táborům Funatic 2019 

 

 

Info schůzka pro rodiče vždy na začátku zahájení každého tábora v pondělí  v 8:00hod - zde budete seznámeni s táborovými vedoucími, programem a táborovými pravidly. (Příchod prosíme již od 7:30hod - prosíme Vás o přípravu již vyplněných dokumentů - pomůžete nám tím všem urychlit proces odbavení) Pokud Vaše dítě trpí jakoukoliv alergií či intolerancí, prosíme napište nám to obratem.

 

 

Seznam věcí – na příměstský tábor do Funaticu:

*         Věci na sebe do tělocvičny, přezůvky, pevná obuv

*         Věci na sebe na ven - letní i teplejší, pevná obuv a ponožky

*         Pláštěnka

*         Kšiltovka (šátek, klobouk…)

*         Batůžek, láhev na pití!!!

*         Gumičky, sponky, hřeben

*         Repelent a opalovací krém

*         Papírové kapesníky

*   Šátek na zavázání očí při hrách

 

VŠECHNY VĚCI PROSÍME ŘÁDNĚ A VIDITELNĚ PODEPSANÉ!!!

Dále prosím předejte v pondělí naší hlavní táborové vedoucí  (HTV) Janě Haburové hned první den:

Kopii kartičky pojištěnce, bezinfekčnost (v příloze níže), případně léky, které Vaše dítě pravidelně uživ. Tyto dokumenty by měly být v nadepsané obálce, kde bude: jméno a příjmení / datum pobytu na PMT / telefonní kontakt na rodiče. Pokud dítě bere nějaké léky, prosíme na důrazné upozornění hlavní vedoucí, která si bude děti přebírat.

 

Nedávejte prosím dětem žádné vlastní svačinky - pitný a stravovací režim je zajištěný po celý den, děkujeme za pochopení.Pokud budete chtít věnovat dětem drobné sladkosti jako odměny, budeme rádi, ale předejte je prosím pouze táborovým vedoucím a my je dle potřeby dětem rozdáme.

 

Předběžný program:

Každý den bude sraz v 8:00 - 8:30 hod ve Funatic clubu, kde budou předány oproti podpisu.

Na stejném místě si můžete opět oproti podpisu děti vyzvednout v 16:30 – 17:00 hod.

V pondělí v 8:00 proběhne informativní schůzka s rodiči v délce cca 15 min, prosíme o včasný příchod.

Ve středu celodenní velký výlet do Káranýho - sraz 7:45 Funatic a odchod již v 8:00hod (děti již ráno připravené na výlet - táborové oranžové triko (děti dostanou v pondělí dopoledne), kšiltovka, pevná obuv s ponožkami a v batůžku plná lahvička s pitím, pláštěnka, repelent, opalovací krém), 16:30 - vyzvednutí tenisové kurty Káraný - Jizerská ulice, nebo 17:15 autobusové nádraží Stará Boleslav (prosíme upřesnit v pondělí ráno) -

Ve čtvrtek - výroba dárků A6smysl (buď malý a nebo velcí)  a zahradní párty ve Staré Boleslavi - vyzvednutí dětí 16:30 -17:00 na adrese Stará Boleslav, Mělnická 172

V pátek v 16:00hod bude ukázka pro rodiče spojená se slavnostním ukončením (Prosíme o Vaši účast. Děti se vždy těší, že se pochlubí co se naučily.)

 

Všechny děti budou mít připravený svůj nadepsaný boxík, kde budou mít své věci po celou dobu PMT. Celý program našich táborů je uspořádaný zábavnou formou v rámci  hry inspirované tématem tábora, kde je důležitý především kolektiv, kamarádi a práce ve skupině. Jelikož jsme sportovní klub, naší náplní bude hlavně sport a hry v přírodě, ale budeme se učit i různé výtvarné techniky, naučíme se spousty nových her, najdeme si nové kamarády, poznáme krásy přírody… 

 Většina programu příměstského tábora je směřována na využití přírody, ale bohužel nejsme schopni předvídat počasí, tudíž přesný program budeme řešit operativně. V případě zásadních změn vás budeme informovat.

 

Kontakty:

Organizátor táborů, HTV:                           Jana Haburová                                     tel. 608 423 218

 

Moc vás prosíme, nevolejte našim táborovým vedoucím, pokud to nebude opravdu nezbytné. Chceme, aby naše táborové vedoucí měly čas se plně věnovat vašim dětem. Pokud se vyskytne nějaký problém, ozvou se vám sami na čísla, která uvedete na obálce s dokumenty dítěte. 

 

 

UPOZORNĚNÍ:     

Pokud dítě nebude mít všechny dokumenty (viz výše), případně nebude mít s sebou potřebné léky nemusí být přijato na PMT.

 Prosíme o důkladnou kontrolu vlasů - z důvodu výskytu vší!

 Nedávejte prosím dětem sebou mobilní telefony či tablety. Děti to ruší při práci v kolektivu, hrozí pády a úrazy vlivem nepozornosti a v neposlední řadě za tyto a jiné přístroje neneseme odpovědnost v případě ztráty či rozbití přístroje.

Dále prosíme nedávejte dětem peníze  - nebudou je mít stejně kde utratit - maximálně pokud by si chtěli na výletě v Káraným koupit zmrzku (celý den zde budeme ve velkém sportovním areálu - tenisové kurty)

 

BUDEME SE NA VÁS MOC TĚŠIT!!!

Váš tým Funatic

 

Přílohy:
bezinfekcnost__leto_2019.pdf bezinfekcnost__leto_2019.pdf

Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic