více aktualitNutnost objednání na cvičební lekce

Upozorňujeme na nutnost objednání lekcí v objednávkovém systému. Pokud nebudou objednány na lekci minimálně 3 osoby, lekce může být zrušena.

Může se tedy stát, že když neobjednaní dorazíte na cvičení, přijdete zbytečně, protože se lekce nebude konat. Takže se určitě objednávejte, třeba právě ta Vaše rezervace rozhodne o tom, že se lekce konat bude. Současně si zajistíte, že když bude lekce z nějakého důvodu zrušena, dáme Vám o této skutečnosti vědět.

Jestli se rozhodnete přijít i bez objednání a budete chtít vědět, že se lekce bude konat, podívejte se do rozvrhu na www.funatic.cz, zda lekce není zrušená. Ke zrušení dochází nejpozději hodinu, ale nejčastěji dvě hodiny před začátkem lekce. Podíváte-li se ráno, může se situace ještě změnit. Z toho plyne, zkontrolujte web, než se vydáte na cestu. Anebo se jednoduše objednejte a my vše pohlídáme za Vás.

O zrušené lekci se dozvíte jak v rozvrhu na webových stránkách, kde je uvedeno lekce zrušená, tak i v rezervačním systému. Pokud uvidíte, že na lekci nikdo není objednaný, ale u lekce není napsáno, že se ruší, lekce se koná. Někteří klienti se totiž přihlašují přímo instruktorům a Ti o nich vědí.

 

K přihlášení použijte kalendář v horní liště webových stránek.  

Po rozkliknutí se dostanete do rezervačního systému, při první návštěvě je zapotřebí zadat Vaše registrační údaje a pak si již můžete rezervovat místo na Vámi zvolených lekcích. K tomu můžete využít nejen PC, tablet, ale i mobilní telefon. Ze systému se nemusíte odhlašovat a tak máte stále přehled o všech lekcích.

Pokud se objednáte a poté zjistíte, že přijít nemůžete, nic se neděje, stačí zavolat nebo poslat sms na uvedené tel. číslo - bližší informace Xenie tel. 605 242 628.

 

Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic