zpětZÁVODNÍ TÝMY 2017/2018 - OBECNÉ INFORMACE PRO RODIČE

InfoInstruktořiCvičeníSlužby
Místo: DĚTSKÉ cvičení s Funaticem
Datum: 30.06.2018
Cena: 0 Kč
Lucka Kratochvílová
* info pro rodiče

3. info 30.10.2017

 

Hezké odpoledne,

blíží se 1. soutěž letošního roku, huráááá!

 

Info k soutěži již nyní naleznete na http://www.funatic.cz/kalendar-prihlasky/.

 

Současně s novou sezónou se pojí několik nových pravidel zavedených pro bezpečnost Vašich dětí na soutěži.

 

1) Příchod i odchod dítěte vždy oproti podpisu!

 

2) Po předání Vašeho dítěte nám, už musí dítě zůstat opravdu pouze u nás! Není v našich silách hledat děti u rodičů po hale, může se pak stát, že dítě nahlásí, že jde za rodičem a přitom za Vámi vůbec nedojde. Nebo Vás neseženeme a celá skupina propásne soutěž.

 

3) Nemůžeme Vám zvedat v průběhu soutěže telefon. Staráme se o děti, hlídáme čas vystoupení a opravdu se tomu musíme věnovat na 100%. Mimo jiné je v hale velký hluk a telefon ani neslyšíme. Rádi si s Vámi popovídáme při jiné příležitosti 😊

 

4) Strava a pití při soutěžích. OBOJE JE NUTNÉ NABALIT DĚTEM S SEBOU! Děti musí mít dostatek čisté vody k pití (případně pokud musí být sladké, tak zvolte pití, které nebarví). Jídlo je opravdu nutné dát s sebou (stres, sportovní výkon a nervozita  způsobují rychlý úbytek energie a pak děti omdlévají, jak jste si mohli na soutěžích všimnout). My si pohlídáme, že děti opravdu jedí, co jim dáte. Nejvhodnější stravou jsou těstoviny, rýže, celozrnné pečivo ideálně s libovou bílkovinou ( šunka, sýr apod.), zase prosím volte takové potraviny, aby si děti nepokecaly kostým.

 

5) Na soutěže vždy vozíme kartičky zdravotních pojišťoven a záznamy o zdravotních komplikacích. Prosím dbejte na to, abychom měli vždy čerstvé informace a při změně ZP pošlete oskenovanou novou nebo si jí na recepci okopírujeme. 

 

6) Zároveň s sebou vozíme lékárničku. Pokud máte někdo možnost v rámci daru nám pomoci s jejím obsahem, budeme Vám velmi vděčni.

 

7) Tabulka, kde najdete platby za startovné a kostýmy je v procesu tvoření, odkaz Vám bude zaslán emailem.

 

8) Připomínám, že letos jsou přihlášeny všechny děti ze sestavy na soutěž, která se jich týká. Vy už jen řešíte případnou odhlášku, která lze uskutečnit nejpozději ve středu před soutěží do 23:59 na telefonním čísle 737 706 808. Pak již nelze dítě ze systému vymazat a nelze vrátit startovné, které je již zaplacené. 

 

 

Děkuju za pochopení, 

už se moc těšíme na Vás i Vaše děťátka 😊,

s pozdravem

 

Lucie Kratochvílová

Funatic club
tel. 737 706 808
Funatic na FACEBOOKU - staňte se naším fanouškem

http://www.facebook.com/pages/Funatic-aerobic-club/319439381972 

 

 

 

2. info 19.10.2017

 

Krásné slunečné odpoledne, 

máme za sebou první soustředění letošního školního roku.

 

Za nás bylo velmi vydařené, tajný výlet do poslední chvíle nikdo neodhalil 😊

 

1) Veškeré foto umisťujeme vždy na náš facebookový profil. Prosím nebojte se příspěvky komentovat a sdílet. Spoustu dětí už FB má a určitě jim uděláte radost, když si budou moci přečíst milá slova a když jejich stránka bude žít.

 

2) Najdete nás rovněž na youtube, kam chceme začít centralizovat videa. I děti se zde budou podílet na tvorbě vlogů, tutorialů atd. 

 

3) Na soustředění byly děti rozděleny do sestav. Nevěste hlavu, pokud Vaše dítko není momentálně v náročnější sestavě, do jara času dost a skladba dětí v sestavách se může měnit. 

FUNATIC TÝM MINI - 1 sestava + hromadná

FUNATIC TÝM JUNIOR - V peřine, Sprejer + hromadná

FUNATIC TÝM MAŽORETKY - 1x sestava pro všechny, 1x profi + hromadná

 

4) Kostým pro letošní sezónu Vám byl představen, již se šijí vzorky. Tílka a mikiny, případně čepice je ještě možno přiobjednat, ale nejdéle do středy 25.10. u mě na tel.čísle: 737 706 808.

 

5) Systém přihlašování na soutěže. Přihlašuji na soutěž všechny děti, které jsou v dané sestavě. Vy už pouze odhlašujete, tudíž nemusíte vyplňovat žádný formulář. Jen je třeba si hlídat kalendář akcí a nejpozději do středy 23:59 před soutěží případně poslat mě SMS s odhláškou. 

 

VZOR: Odhlašuji Fanynku Funaťákovou z Funatic tým mažoretek ze soutěže 25.10.2017.


6) Kredit na kostým a startovné. Jako první vklad Vás poprosíme o =3000 Kč splatných do 3.11.2017na recepci klubu. Vytvoříme pro Vás online tabulku, kde si budete moci kontrolovat platby provedené z Vašeho kreditu. Odkaz na tuto stránku obdržíte emailem.


7) Informace o akcích naleznete již nyní na www.funatic.cz v Kalendáři akcí. Zde cetralizujeme srazy, co s sebou atd. Sledujte prosím i večer před soutěží, zda se nezměnil například čas srazu.


8) Omluvy účasti na tréninku. Prosím omlouvejte své děti. Již se nám některé děti toulají místo tréninku městem, pak Vás musíme dohledávat atd. Omluvy pište jen SMS buď své trenérce nebo opět na můj telefon.


9)Rovněž bylo na soustředění domluveno tréninkové oblečení. Vše v černé barvě, tzn. černé upnuté legíny a černé tílko. Učesané vlasy se staženou ofinou a vhodná obuv pro daný trénink.


10) V rámci motivace dětí sbíráme jako v loňském roce Funaťáky. Tímto bych Vás ráda poprosila o pomoc s dárky. Pokud máte možnost ve své firmě různých reklamních materiálů, dárku a podobně, rádi tyto věci přijmeme.  

 

Lucie Kratochvílová

Funatic club
tel. 737 706 808
Funatic na FACEBOOKU - staňte se naším fanouškem

http://www.facebook.com/pages/Funatic-aerobic-club/319439381972  

 

 

1. info 2.10.2017

 

Vážení rodiče,

dovolte mi Vás přivítat v soutěžní sezóně 2017/2018.

 

V první řadě bych ráda upřesnila časy tréninků jednotlivých týmů:

 

 

  1. FUNATIC TÝM MINI 3-6 - úterý s Pavlou 17:00 - 18:00 a středa s Anetou 16:00 - 17:00
  2. FUNATIC TÝM JUNIOR 7+ - úterý s Pavlou 18:00 - 19:00 a středa s Anetou 16:30 - 19:00
  3. FUNATIC TÝM MAŽORETKY 7+ - středa a pátek s Luckou 15:00 - 17:00

Oba tréninky jsou povinné. Nelze si tedy vybrat jen Pavlu nebo Anetu. 
Pavla učí základní kroky a jejich správné provedení a Anetka se dále věnuje nácviku choreografie.

U mažoretek v rámci nácviku prvků, správnosti pochodu atd. doporučuji čtvrteční hodinu 17:00 - 18:00 s Nikolou. 

Dále velmi doporučované kurzy pro závodní týmy:
  1. gymnastika s Bárou - čtvrtek 16:00 - 17:00 (děti 7+ a pokročilí)

 

 

                                      čtvrtek 17:00 - 18:00 (děti 3-6 a začátečníci

 

 

Bára je profesionální trenér gymnastiky,  rozhodčí gymnastických závodů a sama stále aktivní závodnicí. Bude učit od základních kroků (např. natažené špičky) až po složitější akrobatické prvky.  Já i Anetka s Bárou budeme konzultovat prvky použité v choreografiích, aby byly co nejlépe provedené. Proto opravdu velmi zvažte přihlášku do této hodiny, gymnastika je základem téměř každého sportu a dětem se v budoucnosti určitě neztratí.

 

 

2. Rehab se Zuzkou - úterý 15:00 - 16:00

 

 

 

 

Zuzka je pro naše týmy opět velmi potřebná. Učí děti správnému držení těla, správnému dýchání, posilování vnitřních svalů ( stabilizace páteř, zlepšení rovnováhy) a spoustu dalších velmi důležitých věcí, které by se měli vyučovat v rámci tělesné výchovy, bohužel se tak neděje na většině škol.

 

Kalendář akcí na tento rok:

Aktuální informace o vystoupeních, soutěžích, soutředěních a dalších akcích naleznete již nyní na webu www.funatic.cz v kalendáři akcí. Prosím sledujte stránky, veškeré info bude vždy včas vloženo na web a nikam jinam nebude umisťováno. 

SOUSTŘEDĚNÍ
Nejbližší soustředění nás čeká o víkendu 14.-15.10.2017 .
Veškeré info je již na webu, na toto soustředění Vás moc prosím o vyplnění přihlášky, z důvodu kontroly kontaktních údajů. Zaplatit samozřejmě můžete v sobotu ráno v hotovosti na recepci klubu. 
Funatic tým mini má soustředění pouze v sobotu, všichni ostatní spíme v klubu.
Pro spací týmy máme připraveno překvapení, počítejte prosím s tím, že v sobotu večer nebudeme v klubu, pojedeme hromadnou dopravou do Prahy (PS: JE TO TAJEMSTVÍ 😊).
Dejte jim tentokrát prosím s sebou 300 Kč kapesné ( +- 100 Kč bude stát doprava, za zbytek si budou moci třeba něco zakoupit)

KLUBOVÉ OBLEČENÍ 
Soutěže se nezadržitelně blíží a proto je potřeba zajistit klubové oblečení. 

Toto oblečení momentálně sestává z růžového tílka a růžové mikiny (oboje s kamínkovým logem Funatic a jménem dítěte) a růžové zimní čepice se jménem. Všechno toto oblečení je pro závodní týmy povinné. Pohybují se v něm na všech soutěžích, hromadných akcích a soutěží v něm v hromadné sestavě.

Tímto Vás požádám, abyste doma vše vyzkoušeli a všichni vyplnili níže uvedený formulář. Do soutěže musíme mít ušito :) 

No a to je z vyčerpávajícího emailu asi vše, pokud máte konkrétní otázky, nebojte se napsat email nebo mi zavolat na tel. : 737 706 808.

V sobotu 14.10. se na Vás těším a nenechte si ujít schůzku pro rodiče, kde se dozvíte další info, ale hlavně uvidíte alespoň kousky NOVÝCH SESTAV!!!! 😊
 

Lucie Kratochvílová

Funatic club
tel. 737 706 808
Funatic na FACEBOOKU - staňte se naším fanouškem
Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic