více článkůOpice vyhrály 5. místo na mezinárodním finále

22.5. 2010 se děti z brandýského Funaticu zúčastnily mezinárodního finále soutěže „Děti fitness aneb sportem proti drogám“. V konkurenci dalších devíti týmů se umístily na nádherném 5. místě ve své kategorii „ŠKOLIČKA 3-6 LET“ a porazily tak i své soupeře ze semifinálového kola v Roudnici nad Labem.

Celkem 16 dětí se zúčastnilo letošní soutěže a většina z nich poprvé. Myslím, že si soutěž náramně užily a mají radost jak z umístění, tak z cen.

Nádherným vyvrcholením celé soutěže byl pro děti i jejich rodiče pochod Prahou v soutěžních kostýmech KARNEVALÁČEK, který měl společnou silou vyjádřit MYŠLENKU O NEBEZPEČNOSTI DROG. Tohoto pochodu se zúčastnilo několik set dětí spolu se svými rodiči a trenérkami a bylo pro něj uzavřené centrum Prahy.

Za sebe bych ještě chtěla moc poděkovat trenérkám Hance Soukupové a Veronice Daňkové za pomoc při nácviku sestavy, mamince Ivaně Kučerové za pomoc s šitím kostýmů pro „opičáky“, ostatním rodičům za ochotu vozit děti na mimořádné tréninky, soustředění i na samotné soutěže, Janě Haburové za podporu a poskytnutí zázemí a hlavně dětem za jejich vytrvalost a za jejich úžasný výkon na soutěži. Jmenovitě jsou to:  Natálka Haburová, Julinka Kučerová, Eliška Zahálková, Eliška Hřebíčková, Robyn Majerová, Honzík Čelikovský, Anička Coufalová, Anička Bušinová, Vítek Boháč, Viktorka Čedíková, Valinka Kovaříková, Terezka Pašková,Kája Zmeškal, Bára Motlíčková, Šarlotka Drštková a Rozárka Milošovičová.