zpětZÁKLADNÍ TÝMY 2017/2018 - OBECNÉ INFORMACE PRO RODIČE

InfoInstruktořiCvičeníSlužby
Místo: DĚTSKÉ cvičení s Funaticem
Datum: 30.06.2018
Cena: 0 Kč
*instruktor funatic 
* info pro rodiče

Krásné slunečné odpoledne, 

ráda bych Vás touto cestou přivítala v novém školním roce a vypsala důležité body.

 

1) Veškeré foto umisťujeme vždy na náš facebookový profil. Prosím nebojte se příspěvky komentovat a sdílet. Spoustu dětí už FB má a určitě jim uděláte radost, když si budou moci přečíst milá slova a když jejich stránka bude žít.

 

2) Najdete nás rovněž na youtube, kam chceme začít centralizovat videa. I děti se zde budou podílet na tvorbě vlogů, tutorialů atd. 


3) Informace o akcích naleznete již nyní na www.funatic.cz v Kalendáři akcí. 


4) Omluvy účasti na tréninku. Prosím omlouvejte své děti. Již se nám některé děti toulají místo tréninku městem, pak Vás musíme dohledávat atd. Omluvy pište jen SMS buď své trenérce nebo opět na můj telefon 737 706 808.


5)Dbejte prosím na vhodné oblečení a obuv na trénink. Především kvůli bezpečnosti Vašich dětí. Nutné je, aby měli děti s sebou pití. V případě, že nemají, je možno na recepci klubu nějaké pití zakoupit.


6) V rámci motivace dětí sbíráme jako v loňském roce Funaťáky. Tímto bych Vás ráda poprosila o pomoc s dárky. Pokud máte možnost ve své firmě různých reklamních materiálů, dárku a podobně, rádi tyto věci přijmeme. Nyní bojujeme o Funatic tréninkové tílko a kluci tričko.

 

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte psát a volat. Jsme tu pro Vás a Vaši ratolest 😊

 

Lucie Kratochvílová 

Funatic club
tel. 737 706 808
Navšťivte naší stránku na Facebooku!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!
Navšťivte naš videokanál na Youtube!

Funatic